Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na to, że może już niedługo ruszyć. Wszystko zależy od tego jak szybko się zgramy, bo mamy ludzi, którzy potrafią odpowiednie rzeczy i są chętni stworzyć MirkoMU xD

To cytaty mirków z poprzednich wpisów:

@happyloverbo: "mam kompa 24h włączonego, łącze sztywne 50mbit jakby co, próbowałem kiedyś postawić pierwsze mu, ale poległem na konfiguracji"
@levusek1992: "W gimnazjum zrobiłem serwer do mu. Proste jak #!$%@?"
@Rexikon: "pograłbym a dokładniej zająłbym się chętnie plikami i strona :)"

Wygląda obiecująco xD stworzyłem kanał slack, gdzie chciałbym zaprosić powyższych mirków żebyśmy tam zajęli sie kwestiami technicznymi, dzięki temu będziemy mieli pewność że coś z MirkoMU się dzieje a sam pomysł nie zdechnie po tym wpisie xD

Fajnie jakby dołączyły tam też inne mirki, które są naprawde zainteresowane stworzeniem i mogą pomóc nie tyle co z konfiguracją, administracją ale też rzuceniem pomysłów - prosze wszystkich o PW z emailem to wyśle zaproszenie

Żeby emocje nas nie opuściły to zapraszam też do ankiety i obserwowania tagu #mumirko

#muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #diablo3 #mirkoots #staregry
A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na ...

źródło: comment_FbBRuJighYQezik55RwlryDgwJwUpFU4.jpg

Pobierz

jaki exp

  • low exp 50x 41.7% (292)
  • high exp 9999x 58.3% (408)

Oddanych głosów: 700

  • 92
  • Odpowiedz
@AESTHETlC 50x to za mało ale moim zdaniem powinno być powiedzmy 2k max bo ogarnijcie że przy 9999 resa wbijasz w 10 minut a co z tymi rozmowami na spotach jak w 5 osób na lt7 w pt ścigacie się kto pierwszy ogarnie 350lvl? XD
Jewele moim zdaniem powinny dropić z serduszek i innych tego typu gówien zamiast być w sklepie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MorderczyJablecznik:
Mam podobne zdanie

Z niektórych odpowiedzi można wnioskować, że wbicie 400 oznacza dla nich koniec gry, a tak naprawdę dopiero wtedy może się zacząć na dobre. Balans jest najważniejszy i chodzi o to o to, aby exp był na tyle sensowny by gra na botach była alternatywą a nie przymusem.

Nieważne jaką wersję się wybierze najważniejszy jest:

Sprawny system usuwania chwastów.
Trudno tu nie generalizować, ale mamy Polacy(Vietnamczycy i Brazylijczycy
  • Odpowiedz
Ja najlepiej wspominam wersję 0.97d+0.99. Najwyzsza mapa to był chyba tarkan albo icarius. Wtedy było bez udziwnien. Dobra ekipa, rywalizacja o lepszy lvl i itemki :) To za duże przedsięwzięcie pewnie ale fajnie jak by na stronie był auction house. Może są jeszcze na to gotowe skrypty. Baza mu jest z tego co kojarzę w MySQLu więc ostatecznie kiedyś można by napisać coś takiego.
  • Odpowiedz
@AESTHETlC: Grałem w ta gre jakieś 10 lat temu XD kompletnie nic nie pamietam ale chętnie bym pograł spowrotem na serwerze medium żeby ani za łatwo nie było ani za trudno
  • Odpowiedz