Wpis z mikrobloga

MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na to, że może już niedługo ruszyć. Wszystko zależy od tego jak szybko się zgramy, bo mamy ludzi, którzy potrafią odpowiednie rzeczy i są chętni stworzyć MirkoMU xD

To cytaty mirków z poprzednich wpisów:

@happyloverbo: "mam kompa 24h włączonego, łącze sztywne 50mbit jakby co, próbowałem kiedyś postawić pierwsze mu, ale poległem na konfiguracji"
@levusek1992: "W gimnazjum zrobiłem serwer do mu. Proste jak #!$%@?"
@Rexikon: "pograłbym a dokładniej zająłbym się chętnie plikami i strona :)"

Wygląda obiecująco xD stworzyłem kanał slack, gdzie chciałbym zaprosić powyższych mirków żebyśmy tam zajęli sie kwestiami technicznymi, dzięki temu będziemy mieli pewność że coś z MirkoMU się dzieje a sam pomysł nie zdechnie po tym wpisie xD

Fajnie jakby dołączyły tam też inne mirki, które są naprawde zainteresowane stworzeniem i mogą pomóc nie tyle co z konfiguracją, administracją ale też rzuceniem pomysłów - prosze wszystkich o PW z emailem to wyśle zaproszenie

Żeby emocje nas nie opuściły to zapraszam też do ankiety i obserwowania tagu #mumirko

#muonline #tibia #wow #gry #mmorpg #diablo3 #mirkoots #staregry
Pobierz A.....C - MU ONLINE WYKOP SERWER

Mały update w sprawach MirkoMU, które wygląda na ...
źródło: comment_FbBRuJighYQezik55RwlryDgwJwUpFU4.jpg

jaki exp

  • low exp 50x 41.7% (292)
  • high exp 9999x 58.3% (408)

Oddanych głosów: 700

  • 92
Oj tam kiedyś grałem na serwerze PhonoMu to ludzie grali z rok na takim expie :D
Mialem nick LepperPL - wydaje mi się,że na prywatnych serwerach było dość hermetyczne grono. Może ktoś pamięta :D

ha nawet jeszcze forum tego serwera istnieje! http://www.phonomu.fora.pl
To było 13 lat temu kurde, ale to leci (,)
@Jurigag:

Nostalgia nostalgią, ale może zejdźmy na ziemię, co?

Co kilka miesięcy ktoś próbuje zrobić coś takiego i PRZYPADKOWO to nie działa.

Pewnie to spisek tibiskich graczy, którzy kwadratami biją koła, kto wie.

Tak czy inaczej co dwa - trzy miesiące na ragezone startuje ambitny low exp serwer.
Zaczyna się wielkimi obietnicami jak bardzo to hardcorowo nie będzie w starym stylu dla wyjadaczy, a kończy pustkami wynikającymi z reguły właśnie ze
@Boomkin: jak najbardziej działa czego dowodem jest choćby oldsquadmu którzy w ciągu 24h mają średnio po 350-400 aktywnych graczy, 5-15x expa bez resów

to że kończy się pustkami to nie jest wina małego expa, tylko reszty ustawień w 90% przypadków
@AESTHETlC: Byłoby super!
Moim zdaniem również najważniejsze jest by się na serwerze działo. Do sklepów wsadziłbym wszystko tak by ułatwić zabawę a nie zmuszać do mozolnego, kolejnego expienia i budowania skrzydeł itp.

Na Low expa nawet nie wejdę bo mi będzie szkoda czasu. Z drugiej strony wiem, że 9999x da mi max 3 dni zabawy i mi się znudzi jeżeli nie będzie zabaw, jeżeli nie będzie częstych i wartych tego goldenów
@AESTHETlC exp 500 staty zostaja, low sety +7 i podstawowe wingi +0 w sklepie higher drop blessow słabszy soul drop

500 będzie najlepszym wyborem bo pierwsze resy idą wolno a później spoko więc myślę że przyciągnie większą ilość graczy
@Boomkin nie odpisuj mu nawet, to jest pieniacz straszny, już na tagu Gothica pokazywał jaki to jest zadufany w sobie i on wie wszystko najlepiej.

IMO najważniejszy jest balans, żadna opcja nie jest idealna, ale chyba faktycznie najlepsze będzie coś na min. x100, powiedzmy sobie szczerze - tutaj będą grać ludzie dla przyjemności, którzy wbijają po pracy żeby zrobić parę wypadów z innymi na jakieś CS albo Blood Castle, a nie żeby
@AESTHETlC: będę grał jak #!$%@? jeśli zrobicie wersje ~season2 i dacie jakiś sensowny exp (x50-300)
resety to najgłupsze co spotkało mu, wbicie 400 na takim setupie nie jest zbyt czasochłonne.

serwer x9999 po 3 dniach się znudzi