Wpis z mikrobloga

Artykuł o tym zdjęciu. Fotograf - Rob Byron tak właśnie ustawił modelkę, która nie musi mieć pojęcia co w ogóle trzyma w rękach. Tak więc #bekazniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #failoftheyear itd

“Beautiful woman repair soldering a printed circuit board” by Rob Byron. Shutterstock Image ID: 204001492

Źródło: https://makezine.com/2016/03/08/beautiful-woman-soldering-stock-photo-wrong/

@uhu8, @efceka, @Adriian321, @Krzyszy, @Syn_Krzysztofa, @Hiszpan_Jan, @Fides_Inversa, @Dubarel, @Ibadi, @RRYRZU, @CertyfikatOnetu, @donio721, @zly_wuj, @Bartdz, @Dahald, @wypokk, @KolejnyWykopowyJanusz, @Droi8d, @Prokurator_Bluewaffles, @stassma, @Beer_Is_Good_For_You, @mati1000500100900, @Fidelis, btwinnn, @JachuPL, @zojmers, @07zglosSie, @cojaturobietezzajety, @ziomekbezpoziomek, williamdeworde, @Stebat, @Aerdyn, @StaraSzopa, @Vladimirek_, @lodyzketchupem, @bizonsky, @PanKracy582, @NiewyspanaSowa, @Hubra, @Gjt1337, @ayy__lmao, @jata12, @turbojez, @mandrake13, @KocieJaduo, @Typowy_Furman

I co kochani, teraz już nie jest tak śmiesznie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
źródło: comment_me36MKJsKBxuJxoAAvo2tw9ZZS2NtyGr.jpg
  • 181
@xandra: ja na początku śmiałem się z obrazka z thebestofmirko, sądziłem że napisałaś to dla żartu, podobnie jak 99% plusujących. Natomiast teraz każdy śmieje się z faktu, że zamiast udać, że było to zamierzone to robisz na siłę z siebie ofiarę krwiożerczych stulejarzy mizoginów z wykopu, którzy próbują Ci udowodnić, że jesteś głupia, podczas gdy sama dalej brniesz.
@xandra: Naprawdę nie wierzę, że to o fotografie kobiecie potraktowałaś poważnie, przecież to był żart, tak samo jak ten screen jest żartem, trochę dystansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: co to za fake news? W artykule nie ma relacji fotografa, skąd bierzesz to info o ustawianiu modelki? I nie zostało "usunięte jako spalone i bezwartosciowe"... zostalo tylko usunięte z tego linkowanego wpisu na twitterze w tym artykule bo widocznie nie bylo kupione.
Photo was taken - to znaczy zdjęcie zostało zrobione, jakby bylo usunięte to by gość napisał was taken down.
@Piotrek00:
@prawdziwek: Zdjęcie jako stock jest bezwartościowe, bo błąd jest kompromitujący. Modelka może i sama się ustawiła, ale to on wrzucał zdjęcia na stocka. Modelka nie musi się znać na tym co trzyma w rękach do pozowania. Reszta mnie nie obchodzi.
@f4lcon: No bo to nie jest śmieszne, jeśli chwilę się pomyśli.
1. Widzę zdjęcie stockowe.
2. Zdjęcie zawiera ewidentny błąd
3. Opis na mikro sugeruje głupotę kobiety - pracownicy
4. Ale to przecież modelka.
4.76 Myślisz sekundę.
5. Chwila, ktoś robił to zdjęcie i wrzucił jako stocka - fotograf, mężczyzna.
6. Modelka ma pozować, a nie być specjalistką od lutowania
7. Fotograf strzeli gafę
8. Wpis na mikro jest manipulacją
9.
z serii kobiety są tak samo inteligentni jak mężczyźni

@f4lcon: @muak47: Wpis (z błędem odmiany) jest z podtekstem dyskryminującym kobiety - jakoby były głupie. I kiepski nawet jak na kiepski żart. Tak naprawdę ośmiesza Rob Byrona, autora zdjęcia. I naprawdę, za chiny nie widzę w tej wpadce, poza tym, że to wpadka - nic śmiesznego. Tyle ¯\_(ツ)_/¯
@xandra: Podejrzewam że robisz gównoburze tylko dlatego że sama wiesz że zrobiłaś z siebie lekko niedorozwiniętą przez dodanie tego wysoko jakości komentarza.
Przynajmniej 90% osób które zobaczyło ten obrazek wie że to dla potrzeby fotografii i na pewno nie biorą tego na serio. Jeżeli ty tak nie uważasz to oznaczałoby że jesteś mało inteligentna i żyjesz w fałszu że jest na odwrót co w sumie sama potwierdzasz dodając ten wpis.
Gdyby
Poza tym mam gdzieś co sobie myślą osoby śmiejące się z tak kiepskiego żartu i nie rozumiejące, że wyjaśniłam tylko kto popełnił błąd.


@xandra: Większość nie śmieje się z tego zdjęcia tylko z twojej reakcji na krytykę. Twój komentarz ("No i?") pod tym zdjęciem po prostu był śmieszny, bez znaczenia co miałaś na myśli, nikt cię z tego powodu nie krytykował, wszyscy pośmiali i tutaj temat by się skończył, ale ty
@xandra Twój komentarz był dopełnieniem, wisienką na torcie, kwintesencją #logikarozowychpaskow
Złapałaś ból dupy o to, że śmieją się z Ciebie osoby, które jak sama napisałaś masz w nosie bo są ignorantami i takie tam. Jeśli ktoś kiedyś zapyta mnie o logikę kobiet to pokażę mu powyższy screen i Mokebe będzie się śmiać, ja będę się śmiać i jeszcze będziemy tykać patykami #pdk
@xandra: Nie można żartować z modelek trzymających lutownicę, jedyny prawilny temat żartów to Papież Polak, no i ewentualnie Tupolew. Swoją drogą od jakiegoś czasu mnie zastanawia dlaczego tak mało kobiet lutuje, wydaje się, że nadają się do tego znacznie lepiej od mężczyzn.