Wpis z mikrobloga

K---a ja wiem, że wypok to patola, ale wydarzenia pokroju #magdazuk , #ewatylman czy #nangaparbat pokazują dosadnie n----------e użytkowników tego portalu xD.
Czekam jeszcze na post, że Polacy pomogli obywatelce Francji, a Francja nam nie pomogła w czasie 2 wojny światowej bo w tym tagu widziałem już chyba wszystko.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopinho: Przez trzy dni uważnie śledziłam Twittera. I tam niektóre komentarze nie były lepsze. Że ekipa ratunkowa wykazałaby się większym bohaterstwem, gdyby poszli po Tomka i zginęli. Akurat ten komentarz szybko został usunięty. Że Eli jest zdrowa, te odmrożenia na filmie to nie jej, że to wszystko ukartowała. Na szczęście były też komentarze z rigczem.
  • Odpowiedz
@Kopinho: większość ludzi, tak samo wykopków to idioci, na wykopie widać to idealnie. Byle wydarzenie i od razu wszyscy owczym pędem jedno i to samo, mają sensację bo nic w życiu nie robią, tylko szukają takich "zajęć". Rzygać się chce jak się wchodzi na wykop od jakiś 2-3 dni bo idioci nawet nie tagują...
  • Odpowiedz
@Kopinho Nie odbiegasz od nich wszystkich robiac takie wpisy.

Dla atencji generalizujesz. I rowniez dla atencji dziwisz sie, ze wykopki to s---------a. Chopie, to strona ze smiesznymi obrazkami, czego oczekujesz? Sa ciekawsze fora, doroslejsze, zawsze mozesz sie przeniesc.
  • Odpowiedz
@Kopinho: ale p---------o
wykop to przekrój spoleczenstwa skoro przewija sie tu 100k osob to nie dziwne zemoze trafic sie 100 debili

ale oczywiscie druga grupa debili wsadza caly wokop do jednego worka
  • Odpowiedz
pokazują dosadnie n----------e użytkowników tego portalu xD.


@Kopinho: To jakaś ilość karakańców albo innych ameb umysłowych stara się wywołać takie wrażenie. Gros użytkowników, szczególnie pełnoletnich raczej nie pisze takich debilizmów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SgtPepper1942
@Haradrim wiem, że to mogło zabrzmieć jak generalizacja, ale nie miałem tego na celu. Sorki

@arczer wiadomo, że łatwiej wyśmiać debila i zyska się większy poklask niż chwaląc mądrego. Na mirko jest dużo normalnych, nie zaprzeczam, ale giną w gąszczu głośnych, przekonanych o swojej racji s--------n.
  • Odpowiedz
wykop to przekrój spoleczenstwa skoro przewija sie tu 100k osob to nie dziwne zemoze trafic sie 100 debili

ale oczywiscie druga grupa debili wsadza caly wokop do jednego worka

@Haradrim: no ale jeśli na 100 komentarzy trafi się z 80 debilnych (dodatkowo plusowanych), to jednak jest pewne przesłanie, że większość wypoków to debile.
  • Odpowiedz