Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Wraz z marką Honor chcemy zaprosić Was do testów ich flagowego smartfona – Honor 9.

Na potrzeby wykopowych testów Honor zarezerwował dziewięć modeli Honor 9. Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią w komentarzach pod tym postem, dlaczego chcieliby przetestować Honor 9. Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?Jesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie!

Czekamy na Wasze komentarze tutaj do 29 stycznia. 2 lutego Honor na podstawie najciekawszych komentarzy wybierze dziewięciu testerów, do których wyśle Honor 9.

Parametry telefonu:
- pamięć 64 GB
- bateria 3 200 mAh
- 4 GB RAM
- ośmiordzeniowy procesor Kirin 960

#android #androiddev #honor #honor9 #wykop #testy #smartfon
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wykop mam Honor 8 odkąd wyszedł i sobie chwalę ten smartfon, jeżeli sprawdzić to jedynie porównać co na plusy i minusy Honor 9 skłoniłoby żeby przesiąść się wyżej. :)
  • Odpowiedz
Miałem Huawei, ale przesiadłem się na iOS, bo trochę zacinał, mimo wszystko spodobał mi się wygląd i interfejs, może nowszy model działa bez zacięcia?
  • Odpowiedz
@wykop z moim doświadczeniem w rozwalaniu telefonów byłbym świetnym teatrem. Chciałbym sprawdzić, czy szkło jest równie wytrzymałe co w najnowszych telefonach HTC oraz czy podzespoły wytrzymają moja intensywna eksploatacje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop Z chęcią przetestuje czy opłaca mi się przenościć z lenovo( ͡° ͜ʖ ͡°) na tego Honora.Przetostowałbym najcięższe gry takie jak wiekszosc mirkow( ͡° ͜ʖ ͡°) i zobaczył czy wytrzymuje on.
  • Odpowiedz
@wykop: Ja bym sprawdził czy ta cholera podobnie jak kilka Huawei, które miałem ma martwe i hot pixele na matrycy aparatu ( ͡° ʖ̯ ͡°) póki co nigdy więcej #!$%@?łeja
  • Odpowiedz
@wykop:
Po pierwsze primo nie jest to telefon na europejski rynek bo nie obsługuje LTE advanced (pro czy jak tam se zwał). Przeszukałem setki stron czemu smartfon z połowy 2017 roku z praktycznie wszytkimi bajerami (wifi 5ghz, podwójny aparat, mega szybki czytnik linii papilarnych, dual sim, nfc itd itd) nie obsługuje sieci LTE kategorii 6 w Europie tylko w Azji i Południowej Ameryce.
Czemu?

Otóż śpieszę z wyjaśnieniem
  • Odpowiedz
@wykop posiadam osobiście honora 7 ciekawi mnie czy zwiększono wydajność urządzenia oraz chcialbym go porównać z iphonem 7 którego testowałem gdy mój znajomy go zakupił. Czemu do iphone 7 akurat? Design Honora przypomina poniekąd iphonowy.
  • Odpowiedz
@wykop: @wykop: tu każdy myśli ze dostanie nowego smartphona za free a wy myślicie ze wylosowani beda go topic jeździć po nim zrzucac z wysokosci strzelac i piłować, o nie nie XD
  • Odpowiedz