Wpis z mikrobloga

  • 1428
Trzy radiowozy, karetka i tajniacy a wszystko dlatego, bo cztery pijane studentki prawie zakatowaly małżeństwo (49 i 47lat). Wszystko działo się wczoraj po 3.00 pod moim blokiem. Wg relacji sąsiadki, która zadzwoniła na na policję i wg tego co uslyszalem z okna, wynika że małżeństwo wysiadlo z taxi jak przechodzili obok drugiej klatki to pijane studentki pierw wystartowały do faceta kopiac go po glowie, a jak jego żona dzwoniła na policję to jedna zlapala ja za włosy, rzuciła na maskę samochodu przy okazji wygrywając jej trochę włosów. Dobrze, że po chwili pojawiła się policja z pałami, bo zakatowaly by na śmierć. Krew była na chodniku i na ścianie. Facet mówił policji, że nie przypuszczał że tak mocno mogą kopać kobiety. Policja zabrała dwie #rozowepaski - najbardziej agresywną oraz jej psiapsiolke, która najwięcej krzyczała. A jakbyś ktos pytał dlaczego 49l facet nie dał rady. Otóż był z żoną na imprezie, no i 4 na 1 to banda lysego. Policja odprowadzila malzenstwo do mieszkania

Taguje tez #logikarozowychpaskow bo idiotki tłumaczył, że one są niewinne i nic nie robiły. Oczywiście krzyki i płacz też był. Jestem przerażony też tym, że nie miały one wyglądu karyny. Ta pierwsza co ją zabrali to takie 9/10. Nie zdziwiłem się że to były baby, bo wiem że one są agresywniejsze od #niebieskiepaski

Na koniec pojawił się chyba właściciel mieszkania, który opierd..lil gowniary (cyt. Was chyba poje...o, żeby w środku nocy napierda...ć obce osoby.)

Ps. Ja nie dzwoniłem i nie pomogłem, bo spałem. Obudziły mnie dopiero krzyki ratunku, zabija go. Wcześniej myślałem że znowu studenci pijani wracają i ktoś grozi im policja za zakłócenie ciszy nocnej. Wstałem akurat jak kobieta wyladowala na masce samochodu jak dzwoniła na policję. Krzyknalem do domowników by dzwonili na policję, bo lecę spacyfikowac idiotki. Akurat wtedy też pojechała policja

#lublin #lsm #patologia #patologiazmiasta #zalesie #studenci
Pituch - Trzy radiowozy, karetka i tajniacy a wszystko dlatego, bo cztery pijane stud...

źródło: comment_LXw6HfCtEMy5PbQcIzOomqfqgKvlcSYg.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@richmotherfucker: czytaleś dobrze? Początku nie widziałem bo smacznie sobie spałem, dopiero jak kobieta krzyczala, ratunku, zabiją go to poleciał do okna i zobaczył jak kobieta ląduje na masce samochodu i chciałem zejśc na dół pomoc, ale policja przyjechałą.

Potem wystarczylo otworzy ci okno :P
  • Odpowiedz
@Slonx: Masz rację, że twierdzenie, że kobiety są dużo agresywniejsze to bujda. Ale z drugiej strony ile to razy słyszałem różowego który w sytuacji 'podbramkowej' dąży do eskalacji konfliktu zamiast do wygaszenia. Najlepsze są takie co schowają się za facetem i zaczynają wygrażać, że ich Mati zaraz #!$%@? Sebusiowi 2m/100kg, mimo, że Mati ma 160 wzrostu i waży 60kg. I nie mówie tu nawet o karynach. Po prostu fakt, że
  • Odpowiedz
@Pituch: nie wiem #!$%@? co się dzieje, ale zauważyłam, że im młodsze roczniki na studiach tym dziewczyny są bardziej #!$%@?. Nawet wykładowcy to stwierdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pituch: ja #!$%@?ę jeden incydent i już dorabianie ideologii. To ja też pojadę ogólnikami- wszyscy mężczyźni to mordercy , gwałciciele i pedofile bo przeciez hitler, bo jozef friltz bo trynkiewicz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pituch: Ale skąd sąsiad wie, że to studentki? Sorry ale to jest jakaś insynuacja. Ja mogę powiedzieć, że to przecież twoja rodzina jest i mam pewność bo sąsiad mi powiedział, który koło nich mieszka.
  • Odpowiedz
@Philopolemus_Fronius: Przecież cały tekst opiera się na relacji OPa, nikt Cię nie zmusza do wiary, ale równie dobrze możesz podważać wszystko, a nie tylko to, że napastniczki były studentkami.

Bo skąd wie, że to były napastniczki? Może to faceci nosili peruki.
  • Odpowiedz
@Philopolemus_Fronius: Bo w tej kwestii nie miał informacji od sąsiada, natomiast co do tego, że był studentkami to ma (przy czym sąsiad potwierdził, a chyba oprócz tego był właściciel mieszkania) i on w nią wierzy.

Ty co, student jakiegoś prestiżowego kierunku, że nie wierzysz w te studentki? Tyle obecnie uczelni i takie parcie na nabór, że mnie to zupełnie nie dziwi. Może gdybym usłyszał, że to studentki z jakiejś konkretnej,
  • Odpowiedz