Wpis z mikrobloga

  • 1428
Trzy radiowozy, karetka i tajniacy a wszystko dlatego, bo cztery pijane studentki prawie zakatowaly małżeństwo (49 i 47lat). Wszystko działo się wczoraj po 3.00 pod moim blokiem. Wg relacji sąsiadki, która zadzwoniła na na policję i wg tego co uslyszalem z okna, wynika że małżeństwo wysiadlo z taxi jak przechodzili obok drugiej klatki to pijane studentki pierw wystartowały do faceta kopiac go po glowie, a jak jego żona dzwoniła na policję to jedna zlapala ja za włosy, rzuciła na maskę samochodu przy okazji wygrywając jej trochę włosów. Dobrze, że po chwili pojawiła się policja z pałami, bo zakatowaly by na śmierć. Krew była na chodniku i na ścianie. Facet mówił policji, że nie przypuszczał że tak mocno mogą kopać kobiety. Policja zabrała dwie #rozowepaski - najbardziej agresywną oraz jej psiapsiolke, która najwięcej krzyczała. A jakbyś ktos pytał dlaczego 49l facet nie dał rady. Otóż był z żoną na imprezie, no i 4 na 1 to banda lysego. Policja odprowadzila malzenstwo do mieszkania

Taguje tez #logikarozowychpaskow bo idiotki tłumaczył, że one są niewinne i nic nie robiły. Oczywiście krzyki i płacz też był. Jestem przerażony też tym, że nie miały one wyglądu karyny. Ta pierwsza co ją zabrali to takie 9/10. Nie zdziwiłem się że to były baby, bo wiem że one są agresywniejsze od #niebieskiepaski

Na koniec pojawił się chyba właściciel mieszkania, który opierd..lil gowniary (cyt. Was chyba poje...o, żeby w środku nocy napierda...ć obce osoby.)

Ps. Ja nie dzwoniłem i nie pomogłem, bo spałem. Obudziły mnie dopiero krzyki ratunku, zabija go. Wcześniej myślałem że znowu studenci pijani wracają i ktoś grozi im policja za zakłócenie ciszy nocnej. Wstałem akurat jak kobieta wyladowala na masce samochodu jak dzwoniła na policję. Krzyknalem do domowników by dzwonili na policję, bo lecę spacyfikowac idiotki. Akurat wtedy też pojechała policja

#lublin #lsm #patologia #patologiazmiasta #zalesie #studenci
Pituch - Trzy radiowozy, karetka i tajniacy a wszystko dlatego, bo cztery pijane stud...

źródło: comment_LXw6HfCtEMy5PbQcIzOomqfqgKvlcSYg.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: Ja już dawno pogodziłem się z faktem równouprawnienia i stwierdziłem, że w takim przypadku gdybym tylko dał radę lałbym po mordzie i to nie z otwartej ręki. Mam nadzieję, że małżeństwo wyciągnie sporo $$$ za uszczerbek na zdrowiu i straty moralne od idiotek.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: W takim przypadku to może tak, ale wyobraź sobie, że kobieta cię atakuje gdzieś pod klubem. Wystarczy, że ją mocniej odepchniesz i pewnie zaraz zajmie się tobą kilku sebixów
  • Odpowiedz
@FAQGAG: Miałem na myśli takie napaści jak z historii OPa, co się dziej pod klubami czy w przypadku agresji ze strony jednej różowej inna sprawa, wtedy #!$%@? wie co robić xD. No i białorycerze są wszędzie.
  • Odpowiedz
lałbym po mordzie i to nie z otwartej ręki


@Dezynwoltura: przyjechałaby policja i to ciebie by zamknęli. Jakbyś nie miał twardych dowodów, to byś poszedł siedzieć. Słowo przeciw słowu, facet zawsze przegra.
  • Odpowiedz
@Pituch: Ciekaw jestem jak się rozwinie sytuacja z nimi i ciekaw jestem coś więcej o sytuacji. Czy wcześniej była jakaś pyskówka. Ciekawe też co to za siksy i co studiują. Wątpię żeby to był sam alkohol - pewnie zmieszały go z czymś.
  • Odpowiedz
@Pitzonik: okej. Narazie sa przypuszczenia. Studentki imprezowaly pod druga klatka -moja matula je o 2 slyszala. Pewnie facet zwrocil im uwage.

@wysek071: te srebne autko to byli tajniacy.

@plackojad: jest sens? Musialbym na nowo napisac
  • Odpowiedz
@maxwol: sasiadka, ktora zadzwonila na policje i widziala wszystko od poczatku mowila, ze malzenstwo wyszlo z taxi, udali sie w strone swojej klatki. Chwile po minieciu drugiej klatki facet juz byk kopany
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: To byś się #!$%@? zdziwił. Miałem kiedyś "sprzeczkę" na mieście z losowymi karynami którym nie chciałem dać szluga. Najpierw one nas #!$%@?ły, a jak zaczeliśmy się bronić to #!$%@?ły nas losowe sebki i trzeba było #!$%@?ć.
  • Odpowiedz