Wpis z mikrobloga

ale pytanie tez brzmi, patrząc pod kątem niefinansowym ani niegówniakowym, gdzie ci ludzie sie tak śpieszą z tymi ślubami, czy wszyscy w tych czasach to tacy atencjusze? ja rozumiem kiedyś, majątek itp i co ludzie pomyslą pozatym to były inne czasy i ludzie tez się wcześniej rozmnażali, a teraz? no po co, ja się pytam.
  • 108
@sorelle ale czy wszyscy muszą tutaj mieć taki ból dupy o życie innych?

Może tak chcieli, moze ich marzeniem i dopełnieniem do życia jest rodzina. Nie każdy ma wpojone wartości materialne, nie każdy chce być podróżnikiem...

To takie polskie #!$%@?ć wszystkich na lewo i prawo bo nie robią tak jak ja.

Są młodzi, mają dziecko, są szczęśliwi. Moze nic im do szczęścia wiecej nie potrzeba. Lepiej się zajmij soba a wyjdzie Ci
@sorelle w sumie kto bardziej ogarnięty to im wcześniej się postara to później łatwiej. Przykład :

Chłopak lat 21 robi dzieciaka, ale jest ogarnięty, idzie do roboty i utrzymuje żonkę i dzieciaka szybciej się ogarnie, wcześniej ma szansę dojść dalej. Same profity
Chłopak 28lat mieszka u rodziców, baluje i gra na kompie. Później się ogarnia i wtedy jak przyjdzie mu mieć małe dziecko w wieku 30lat myśli sobie, k*rwa a mojego znajomego