Wpis z mikrobloga

@sorelle: zobaczysz jak będziesz płakać jak w wieku 27-28 porządni faceci będą pozajmowani a Ty będziesz samotną kociarą narzekającą "gdzie ci mężczyźni..."

prawda jest taka że porządni faceci wiążą się z dużo młodszymi kobietami dlatego jako kobieta musisz szybko sobie kogoś znaleźć albo będziesz się żywić odpadami/ruchaczami na jedną noc. Smacznego.
@sorelle dziewczyny w wieku +20 nie myślą o niczym innym jak zareczyny. Niech jakaś z jej paczki dostanie pierścionek albo powie ,,tak" a ty tkwisz w zwiazku juz 4 rok i twój boj nie pali się nawet do zaręczyn to taka nie gada o niczym innym tylko o sukni i innych pierdołach. Wy to macie zakorzenione daleko za ośrodkiem zwanym mózgiem. Zwykle jest tak, że dziewczyny są bardziej ambitne i studiuja (gówno
@sorelle mam ponad 10 lat więcej i żałuję że nie zrobiłem tak jak Twoi znajomi. Zwłaszcza że znałem już swoją obecną żonę ale zaczęliśmy być ze sobą dopiero właśnie w wieku 28 lat. Nie ma lepszego momentu na dzieci niż 22-23, około trzydziestki dzieci odchowane, można jeździć po świecie, bawić się, rozwijać karierę zamiast kombinować z przedszkolem, nianią, urlopem wychowawczym i generalnym uziemieniem na dupie. Pomijając już fakt że około trzydziestki o
@sorelle: 22-23 i później to u ogarniętych ludzi szczególnie mężczyzn intensywny czas rozwoju mentalnego i zawodowego , gdzie jak coś #!$%@? możesz się z tym męczyć do końca życia, laski z reguły kończą rozwój mentalny w gimnazjum więc wtedy dla nich dobrze mieć już dziecko bo to naturalne. Nie dotyczy to poprzedniego pokolenia bo miało mniej wyborów i był inny świat. Nie powinno się w ten sposób żyć w dzisiejszym świecie.
@sorelle To nie jest chore, że ktoś w wieku 20 kilku lat tworzy rodzinę. Tak było zawsze i tylko dzisiejsze czasy wprowadzają modę na późne małżeństwa. A potem ludzie łapią ostatnia okazję żeby zawrzeć małżeństwo przed 30 z byle kim xD

@sorelle: tu 24 lvl, za 2 tygodnie wychodzę za mąż. Od 2 lat pełna stabilizacja finansowa, swoje przeimprezowałam na studiach, mój niebieski 33 lvl, ogarnięty życiowo również. Zaraz zaczynamy budowę domu, kasy mamy na tyle, by nie brać na to kredytu. Teraz się okazało, że początek ciąży, w lipcu/ sierpniu będzie bobas. I uwierz, że szczęśliwsi być nie możemy. Wiemy, że dziecko będzie miało wszystko, oboje chcieliśmy już rodziny.
Także kwestia
@sorelle: jesteśmy w tym samym wieku, pracuje w firmie gdzie średnia wieku to 27 lat, albo #!$%@?ą o zaręczynach, albo o dzieciach i tylko pytania do mnie czemu mój chłopak mi się jeszcze nie oświadczył, jakby to był jakiś #!$%@? obowiązek, oboje mamy lajtowy stosunek do małżeństwa więc nie każdy tego potrzebuje, a co do dzieci to po 30 xd