Wpis z mikrobloga

serio ktos chodzi na silke poznawac dziewczyny?

w zyciu bym sie nie umowil z dziewczyna ktora chodzi na silownie z jednego prostego powodu

to BRUDASKI nie myja sie po treningu

nie raz na silce widze jak laska wchodzi do szatni i wychodzi doslownie po MINUCIE juz przebrana i zadowolona zmierza w kierunku bramek

jak slysze od jakiejs dziewczyny ze chodzi na silownie od razu jest u mnie skreslona bo wiem, ze sie nie myje po treningu

wyobrazacie sobie zwiazek z taka? wraca do domu z silowni chcecie jej dac calusa na powitanke i sie przytulic a od niej czuc smrod jak z moich butow roboczych

nie polecam fitnesiar

#logikarozowychpaskow #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 67
@biell: Nie myję się po siłowni, bo:
1. Mieszkam blisko,
2. Oglądanie nagich siurdaków nie jest moją pasją (najwyraźniej w przeciwieństwie do autora tego postu).
Wy chyba najchętniej wszyscy (krypto geje z siłowni) byście weszli pod jeden prysznic i się wzajemnie wysmyrali gąbeczką w pianie pokazując sobie wzajemnie siurdaki i prężąc nikłe muskuły.

Kobieta, która nie chce się rozbierać przy innych Karynach, jest właśnie idealnym materiałem na dziewczynę, bo ma RIGCZ
nie myje sie po silowni bo sie brzydze. Wole w domu, przynajmniej grzyba nie zlapie i sie nie przeziebie.


@Canio: moj znajomy by powiedział, że byłaś miękkim ch... robiona ;P na grzyba są klapki a jak wyschniesz to się nie przeziębisz.. no chyba, że taka serio wątła jesteś że Cię wszędzie wszyskto łapie.. :/
@czar_Pekla: @Canio:

Jak można przyklaskiwać takim komentarzom?

To czy się myjesz po siłowni, to Twój wybór. Ale te argumenty są z dupy xD

nie myje sie po silowni bo sie brzydze. Wole w domu, przynajmniej grzyba nie zlapie i sie nie przeziebie.

Czego się brzydzisz? Zarazków? Grzyba? A to co Ty pod tym prysznicem wyprawiasz? Turlasz się po ziemi, czy chwytasz za baterię prysznicową i na tym się kontakt z