Wpis z mikrobloga

serio ktos chodzi na silke poznawac dziewczyny?

w zyciu bym sie nie umowil z dziewczyna ktora chodzi na silownie z jednego prostego powodu

to BRUDASKI nie myja sie po treningu

nie raz na silce widze jak laska wchodzi do szatni i wychodzi doslownie po MINUCIE juz przebrana i zadowolona zmierza w kierunku bramek

jak slysze od jakiejs dziewczyny ze chodzi na silownie od razu jest u mnie skreslona bo wiem, ze sie nie myje po treningu

wyobrazacie sobie zwiazek z taka? wraca do domu z silowni chcecie jej dac calusa na powitanke i sie przytulic a od niej czuc smrod jak z moich butow roboczych

nie polecam fitnesiar

#logikarozowychpaskow #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zexan: lubisz dyskutować z kimś, kto używa błędnych argumentów? Fajnie - często więc gadasz sam do siebie zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdzie nie napisałam, że paraduję w spoconych ciuchach po treningu, to Twój wniosek, wokół którego zbudowałeś bzdurną wypowiedź odnoszącą się do mojej osoby. I w mojej opinii, to ty się wywyższasz, stawiając swoje racje poza dyskutanta i w ogóle nie przyjmując argumentów drugiej strony,
  • Odpowiedz
@Canio: chodzi zapewne o to, że paradujesz w spoconych ciuchach, w których fhuj jest zarazków, bakterii, potu, smrodu. Bo przecież wskoczyć pod prysznic to tylko minutka, a tak to jesteś brudas i syfiara (cytuję wnioski za komentarzami powyżej ;-)). Jestem z Tobą. Siłownię blisko też po to wybrałam, żeby móc szybko wrócić do domu i zażyć relaksu pod własną słuchawką prysznica, nie wspominając, że w moim przypadku w największej siłowni
  • Odpowiedz
Może Ty po siłce paradujesz w spoconych i mokrych gaciach po ulicy - jeśli to dla Ciebie okej... Twój wybór.


@czar_Pekla: odniosłem się do tego. Poważnie musiałem to napisać?

I w mojej opinii, to ty się wywyższasz, stawiając swoje racje poza dyskutanta i w ogóle nie przyjmując argumentów drugiej strony, bo tylko twoje musi być na wierzchu, a resztę trzeba
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: ja nie wiem jak oni, ale zmieniam ciuchy codziennie xD
W domu mam szampon, odzywke, wszystko do demkijazu i pielegnacji. Mam wlosy do pasa, ktore schna 4h a suszarki na silowni sa slabe. Dla mnie poroniony pomysl targac to wszystko.
  • Odpowiedz
@zexan: Teraz odpuściłeś, ale zobacz sobie i twoje wypowiedzi wyżej, i na swoim wallu. Wychodzi na to, że tylko twoja racja jest najmojsza, bo jeszcze dorabiałeś do wypowiedzi nie tylko to, co nie padło, to jeszcze emocje, a jeszcze piszesz, jak kto ma się myć. Dobrze, że zmądrzałeś, znaczy, że rosołek niedzielny i schabowy siadły i przestałeś zrzędzić. Miłej niedzieli. A ja wracam na siłownię i dalej będę myła paszki,
  • Odpowiedz
@Canio: Ja cię rozumiem. Mój ex też miał długie włosy i raz tylko spróbował na siłce się umyć. Zmądrzał i grzecznie po treningu przychodził do domu. Nawet próbował tego zalecanego przez @zexan wynalazku, że na siłce obmyć tylko ciało, a w domu domyć włosy - no jaki pragmatyczny facet na to pójdzie? ;-)
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: @czar_Pekla: dziewczyny, róbcie jak wam wygodnie, każdy ma swoje powody dlaczego postępuje w taki a nie inny sposób, ale te pierwsze komentarze były naprawdę źle napisane i dały potencjał do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyście od razu napisały te argumenty w taki sposób jak pod koniec to większość ludzi zrozumiałby wasze decyzje. Pozdrawiam
  • Odpowiedz