Wpis z mikrobloga

Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację.
Ale jednak mogłem się spodziewać co z niej wyjdzie i wyszło szydło z worka, że chciała mnie naciągnąć na darmowe wino i kolację.

Kurde taka @Hannahalla by mi ugotowala pyszną kolację XD

#randkujzwykopem #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zaadoptujfaceta #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #truestory #takbylo
Pobierz Rozpustnik - Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację. 
A...
źródło: comment_VcyJGHafe0J76ndjIBBHkfi3CDNNlbwh.jpg
  • 308
@kiszczak:

Przecież każdy, kto posługuje się językiem polskim powinien widzieć i zrozumieć uogólnienie. To tak jakbym, za każdym razem miał podkreślać jakiego rodzaju zdania użyłem. Absurd...

Wystarczy posługiwać się językiem prostym i konkretnym. Drażni mnie uogólnienie wszystkiego - prawaki to, lewaki tamto, myślisz tak bo jesteś debil, powinno się zrobić tak bo inaczej. A już szczególnie w sytuacjach które wymagają wyczucia chwili - powinieneś dać kwiat, powinieneś wziąć za rękę. Jakby
@Rozpustnik: Pomine temat wina, bo zdania są podzielone, ale czy ty jesteś ślepy? Dziewczyna ma ewidentne problemy psychiczne. Bedzie obrażalska, złośliwa, nieznośna, bedzie ci sie kazała domyślać i nie bedzie umiała wprost mówić o swoich potrzebach. Sama o tym napisała. Zwariowana nieznosna cyniczka z ogromnym sarkazmem na twarzy, na zmianę z nadwrażliwością.

https://www.wykop.pl/link/4051269/to-twoja-wina-nie-ruszaj-bo-nie-umiesz-wstyd-czy-masz-narcyzow-w-otoczeniu/

jeśli chciałeś tylko seksu to mogłeś być filmowy romeo i wino przynieść, korona by z głowy nie spadła.