Wpis z mikrobloga

Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację.
Ale jednak mogłem się spodziewać co z niej wyjdzie i wyszło szydło z worka, że chciała mnie naciągnąć na darmowe wino i kolację.

Kurde taka @Hannahalla by mi ugotowala pyszną kolację XD

#randkujzwykopem #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zaadoptujfaceta #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #truestory #takbylo
Pobierz Rozpustnik - Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację. 
A...
źródło: comment_VcyJGHafe0J76ndjIBBHkfi3CDNNlbwh.jpg
  • 308
@stjimmy: co za bzdura xD To wcale nie znaczy, że to jest "jedno z najlepszych win świata". Przeczytaj na jakich zasadach działa ten konkurs i jak oceniano wina. Tutaj jest trochę więcej napisane jak wygląda ten konkurs i o co chodziło. W tej kategorii były tylko butelki w "rozsądnej cenie". Na pęczki jest win z takimi medalami. No i dodam, że w UK jednak wina są znacznie tańsze i mają jeden
@Rozpustnik: jak czytam wpisy na wykopie to czasami trudno mi uwierzyc ze istnieja tacy ludzie jak Ty. Wcale sie nie dziwie ze laska Cie olala. Wez lekcje z tego co napisali Ci powyzej i nastepnym razem jak bedziesz szedl w gosci to kup wino. Szczegolnie gdy ktos Ci gotuje, szczegolnie gdy jest to randka. Mozna czasami cos #!$%@? jednak grunt to wyciagnac wnioski.
Sądząc po całej tej sytuacji to właśnie dla takich jak ty istnieją usługi typu roksa.pl. Chociaż z drugiej strony jak na wino cię nie stać to co dopiero na dziwkę.


Do dziwki tez sie chodzi z winem albo jakims prezentem. A przynajmniej tak slyszalem.

Ciekawe czy w sytuacji gdy pójdziesz do dziwki weźmiesz przed tym prysznic czy będziesz od dziwki wymagał by udostępniła ci swoją łazienkę i dała możliwość wykąpania się u
@Rozpustnik: o jak żenadłam xddd
Naprawdę Ci szkoda było kupić wino za 15 zł żeby miło spędzić z nią czas?
Ja tam murem stoję za dziewczyna, nie to, ze solidarność roznowychpasków, ale dałeś dupy konkretnie xdddd