Wpis z mikrobloga

Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację.
Ale jednak mogłem się spodziewać co z niej wyjdzie i wyszło szydło z worka, że chciała mnie naciągnąć na darmowe wino i kolację.

Kurde taka @Hannahalla by mi ugotowala pyszną kolację XD

#randkujzwykopem #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zaadoptujfaceta #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #truestory #takbylo
Rozpustnik - Laska zapraszala mnie do siebie i wcześniej pisała, że zrobi kolację. 
A...

źródło: comment_VcyJGHafe0J76ndjIBBHkfi3CDNNlbwh.jpg

Pobierz
  • 308
@ediz4: To nie jest adekwatna sytuacja - jesteś zaproszony na kolację i w zamian za to, że ktoś poświęca dużo czasu na przygotowania, zakupy itd. - miłym gestem jest przyniesienie przyzwoitego wina. Tak po prostu. Z postu Opa po prostu ewidentnie mu nie zależy żeby zrobić dobre wrażenie i zaczyna od takiego durnego przeciągania liny. Dziewczyna słusznie odpuszcza bo z taką osoba nie da się stworzyć normalnej relacji, wiec szkoda marnować
@Rozpustnik: Ja #!$%@? jak czytam wykopków czasami, to robię maraton po pokoju. LASKA CHCIAŁA MNIE NACIONGNONĆ NA WINO xD #!$%@? no naprawdę 2017 rok, a dziewczyny zapraszają facetów do domu bo chcą ich naciągnąć albo na jedzenie albo na picie xD Porażka, człowiek bez jaj. Jakbyś kupił to wino i to byś bzikał ją po same jaja. Rano dałbyś klapsa to by jeszcze po bułki pobiegła.