Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 lata temu postanowiłem z dwoma przyjaciółmi zacząć chodzić na siłkę, przykoksić trochę. Cel przyświecał nam jeden - znalezienie dziewczyny. Wszyscy trzej byliśmy ekstremalnymi suchoklatesami, ja ważyłem 62kg przy ~180cm wzrostu, koledzy byli nawet chudsi.
Jeden kolega (nazwijmy go Kuba) odpadł po 2 tygodniach, powiedział że go to nie jara. Drugi kolega (Marcin) ćwiczył przez ok. 6 miesięcy i miał dobrą formę. Potem się mu znudziło i praktycznie wrócił do "suchego" stanu po kilku miesiącach. A ja? Ja do dzisiaj regularnie ćwiczę, powiedziałbym że formę mam zajebistą (182cm/85kg), ale nadal chcę więcej.

Chciałbym powiedzieć, że dążenie do celu przynosi efekty, ale...
tylko ja pozostałem w szeregech #tfwnogf i się tutaj żalę. Koledzy mimo że są "na strzała" i ich znosi jak wiatr mocniej wieje, znaleźli sobie laski i to nie byle jakie tylko takie solidne 7/10-8/10. Jeszcze gdyby oni mieli jakieś pasje, kasę, cokolwiek czym by się wyróżniali... Swoją drogą Kuba jest nieśmiały i przyznał się ostatnio, że to jego dziewczyna go wyrywała na początku, a nie na odwrót. Marcin też nie jest jakimś samcem alfa.

#rozowepaski, do #!$%@?, co jest z wami nie tak?

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 74
Ej, ale skąd w ogóle pomysł, że laski lecą na napakowanych gości?


@janeeyrie: Stąd że laski leca na napakowanych gości. Nie wszystkie tylko takie które mają taki typ tak samo jak są laski które lecą na lovelasów, misiaczkuf-przytulaskuf, luzaków mających #!$%@? na wszystko czy jakikolwiek inny typ. I każdy ma jakieś cechy dzięki którym rozważa osobę jako potencjalnego partnera więc wystarczy tylko się pod tym względem dopasować i gotowe :)


AgresywnyKat:

#rozowepaski, do #!$%@?, co jest z wami nie tak?

Pytanie powinno brzmieć co jest nie tak z tobą opie. Skoro uważasz się za tak świetną partię a wciąż nie masz dziewczyny mimo że "gorszym" kolegom udało się upolować loszki to widocznie nie jesteś taki zajebisty jak ci się wydaje. Poza tym nie ma jak obarczać kobiet za swoje niepowodzenia.xD

Zaakceptował: Asterling}

#rozowepaski, do #!$%@?, co jest z wami nie tak?


@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej co jest nie tak z facetami, którzy myślą, że jak zrobią sobie mięśnie i będą wysportowani, to nagle ustawi się do nich kolejka dziewczyn xD To tak nie działa. Oczywiście są różowe, którym forma imponuje, ale dla większości nie ma to żadnego znaczenia. Ba, są nawet takie, którym podobają się suchoklatesi albo miśki.

Najważniejsze jest to, co masz w
Pobierz choochoomotherfucker - > #rozowepaski, do #!$%@?, co jest z wami nie tak?

@Anonimo...
źródło: comment_zkfr5f7uO8psAHHIBgNT8nFTFtWPT6E6.jpg
#anonimowemirkowyznania na przykładzie moim i niebieskiego to ja go poznałam jak był zakompleksionym i malo dbajacym o siebie gościem, ale jego charakter i osobowość to było płynne złoto. Po roku tak sie wyrobil ze dla mnie jest mlodym bogiem i z wyglądu i z charakteru. Więc wnioski z tego takie są że:
a) charakter robi 80% roboty
b) moze jesteś za "dobry" i laski myślą ze nie ich liga
c) lepiej czasem
@AnonimoweMirkoWyznania: wrzucam ci poradnik:

hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko
AluminiowyDewiant: Kiedyś myślałem tak samo jak ty: oj ja biedny, dobrze wyglądam, zajebiście zarabiam, kilka fajnych pasji, a takie przegrywy mają laski, a mi ciągle brakuje szczęścia w miłości...
I wiesz co? #!$%@? na to xD
Najlepsze jest to, że z takim podejściem jakie teraz mam to laski tych suchoklatesów wskakują mi do łóżka xD Ale później wraca do swojego Pszemka i razem oglądają seriale xD
Polecam ten stan życia, 9/10.
@AnonimoweMirkoWyznania coś Ci powiem ziom. Ja lubię okrągłych gości. Bez przesady, ale brzuszek mi nie przeszkadza. Można leżeć na kanapie, jak na poduszce. Przytulić się do miękkiego. A jeszcze jak jest miły, opiekuńczy, posiada poczucie humoru i dobry w łóżku, to wygryw. Także każda kobieta szuka według swoich upodobań.