Wpis z mikrobloga

Dziś będę nagrywał myślę, że ciekawy dla Was materiał - czyli jak skomponować własny stack przedtreningowy, który będzie tańszy i lepszy aniżeli gotowce. Będzie omówiona podstawa i później rozgałęzienie co dodawać, aby osiągnąć dany cel np. "pobudzenie"; "skupienie"; "pompa" i tak dalej. Wszystko z dawkami a także zwrócenie co może innego zwiększyć biodostępnać i działać synergistycznie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odzywianie #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 41
  • Odpowiedz
@Kasahara: generalnie w badaniach nad aakg wykazywało korzystny wpływ u osób z chorobami sercowow-naczyniowymi lub w okresie rekonwalescencji, a u wytrenowanych osób nie, chyba biorę je tylko dla 'głowy'
  • Odpowiedz
@CzlowiekArtur: ja tu jestem malutki w porównaniu do wielu udzielających się osób z większa widzą i doświadczeniem jak @bst @Poemat czy @IntruderXXL (oraz kilka innych osób, których nickow nie pamiętam ale kojarzę z avatarów i wypowiedzi - moja pamięć to dziwka i nie pamięta nazwisk i nicków)
  • Odpowiedz
@Euphor:

Jestem Adam; zajmuję się dietetyką (i z papierów tęż można mnie nazwać dietetykiem), suplementacją; lubię też ćwiczyć na siłowni. Nie jestem i nie będę trenerem, w sprawach treningów moje jedynie jeśli ktoś nalega powiedzieć swój subiektywny pogląd. Reszta dieta/supplementacja - jak najbardziej naukowo i jak najdalej od broscience.


Studia technologia żywienia (podstawy chemii, biochemii); olimpiady medyczne, później krótki rozbrat z tą dziedzina i powrót 3 lata temu; gdzie dużo
  • Odpowiedz
@Kasahara
Nie, ze sie czepiam. Merytorycznie bardzo okej ale sprawdz jak odmieniać słowo gram. Caly czas odmieniasz zle i dla niektorych taki rażący błąd moze podważyć Twoją wiarygodność ;) pozdro
  • Odpowiedz
@prnppp: wcześniej ciąłem; ale to mnie tak stresowało, że robiłem więcej błędów. Niestety z drugiej strony na takim flow wiele przejęzyczeń poszło co też jest średnie.
  • Odpowiedz