Wpis z mikrobloga

  • 2110
Gratulacje dla @ZespolmBanku. Znalazlem na chodniku portfel z ich karta z wszystkimi mozliwymi dokumentami lacznie z dow. rejestracyjnym, dzwonie do mbanku, a mila pani konsultant informuje, ze mbank ma to w dupie i nie chce nawet zadzwonic do klienta zeby mu podac moj nr telefonu. To jakies zarty?
#mbank #bankowosc
  • 192
  • Odpowiedz
W sumie to co mieli zrobic? Glupie odpowiedzi z konta - prawda - niezbyt rozgarnieta osoba tym zarzadza. Ale jesli chodzi o sama sprawe to przeciez nie moga dzwonic po ludziach zeby oddawac rzeczy, obowiazkiem jest wlasnie odwrotnosc, ochrona danych. To nie jest twoj kolega, ze mozesz sobie dzwonic proszac o mile gesty, tylko instytucja finansowa. Jakby mieli kazdemu wierzyc na slowo albo tracic czas na potwierdzanie wiarygodnosci takich zgloszen to bylyby
  • Odpowiedz
  • 0
@ZespolmBanku To jeszcze napiszcie, po co klientowi odzyskane karty i dowód skoro Wy pierwsze co robicie to zastrzegacie bez wyjątku wszystko jak leci i klient musi wyrabiać wszystko od nowa. No debile po prostu. Przecież możecie sprawdzić czy ktoś narobił transakcji czy nie. Zamykam u was jutro konto, bo jak pomyślę z jakimi idiotami mam do czynienia to aż mnie skręca.
  • Odpowiedz
@eleg a skad bohaterze wysnuwasz takie wnioski xD. To ze Tobie bank nie udzieli informacji o kliencie to norma. Postepowanir jest w kazdym banku takie samo - zastrzezenie i poinformowanie klienta. To ze nie chcieli Twojego numeru to norma, bo po co skoro karta i tak bezuzyteczna po zastrzezeniu. Gratuluje dobrego uczynku, ale jak nie wiesz jak to dziala to nie szkaluj konsultantow. Pozdrawiam, usun znalezisko no jest bezpodstawne xD
  • Odpowiedz
Typowy debil, rozkręcił gównoaferę, wykopowe ameby nawaliły plusów, powyzywały Mbank, "hurr durr nicz nie zrobili!!!11". Przyciśnięty Op nagle zmienia przebieg zdarzenia, wychodzi na krętacza i idiotę, który myślał, że przez telefon będzie mu bank dane osobowe podawał, bo on tak chce. Wykop.pe.el ®
  • Odpowiedz
@enron: ? Odmówił podania danych do zastrzeżenia karty, bo on nie chce zastrzegać karty tylko oddać dokumenty. Bank nie podaje numerów so swoich klientów i tyle.


Przeczytaj wątek jeszcze raz. OP nie chciał numeru telefonu!

Ciekawi mnie ile razy sie #!$%@?, ze dzwonią do Ciebie z callcenter i nie wiedziałeś skąd maja Twój numer. Podpisujesz umowę z mBankiem wiec godzisz sie na takie procedury koniec. Nie wiem z czym my
  • Odpowiedz
@eleg: Ta nagonka na mBank na wypoku robi się śmieszna. Ty jesteś debilem, bo sapiesz na zachowanie banku, które jest uwarunkowane przez prawo. Każdy inny bank postąpiłby tak samo, ale przecież to hehe mBank, darmowa atencja i plusiki na Mirko xd
  • Odpowiedz
  • 0
Sprawa prosta, nie zniósł portfela na policję bo liczył na znaleźne. Cebula mocno i do tego robi gównoburze!
  • Odpowiedz
@eleg: Miałem dokładnie tak samo, zero pomocy ze strony banku, jedynie zastrzegli ją. Też chciałem żeby zadzwonili do klienta i podali do mnie numer kontaktowy to takiego wała.
Koniec końców właściciela znalzłem na fb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz