Wpis z mikrobloga

  • 2110
Gratulacje dla @ZespolmBanku. Znalazlem na chodniku portfel z ich karta z wszystkimi mozliwymi dokumentami lacznie z dow. rejestracyjnym, dzwonie do mbanku, a mila pani konsultant informuje, ze mbank ma to w dupie i nie chce nawet zadzwonic do klienta zeby mu podac moj nr telefonu. To jakies zarty?
#mbank #bankowosc
  • 192
  • Odpowiedz
Gratulacje dla @ZespolmBanku. Znalazlem na chodniku portfel z ich karta z wszystkimi mozliwymi dokumentami lacznie z dow. rejestracyjnym, dzwonie do mbanku, a mila pani konsultant informuje, ze mbank ma to w dupie i nie chce nawet zadzwonic do klienta zeby mu podac moj nr telefonu. To jakies zarty?


@eleg: A to nie lepiej oddać na komisariat i ewentualnie kartę do banku?
  • Odpowiedz
via Android
  • 238
@sylwke3100 jak by policja oficjalnie zaczela go szukac to by to zajelo ruski rok pewnie. Na szczescie nie wszystkie firmy maja gdzies swoich klientow i w ciagu paru minut sie z nim skontaktowalem
  • Odpowiedz
@eleg

jak by policja oficjalnie zaczela go szukac to by to zajelo ruski rok pewnie

Raz zgubiłem portfel, kobieta odniosła na komendę i policja mi go odwiozła zanim się połapałem, że go nie mam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 572
@ZespolmBanku jak ku### nie pytacie o dane klienta to jak chcecie zastrzegac karte? Poza tym konsultant zapytal o dane klienta ale ich nie podalem. Ja wiem ze nic nie ukradne wiec nie zastrzegalem karty, a jak wlasciciel chce to zrobic to przexiez moze.
  • Odpowiedz
  • 3
@morgahard myślałam, że portfel leży na komisariacie, póki ktoś się po niego nie zgłosi. a jeśli przywieźli to bardzo ładnie, propsuje
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: xD Zamiast "ej skontaktuj się z nami priw, powiedz jak się konsultant nazywal, albo daj info o rozmowie to sprawdzimy nagranie i wyciągniemy wznioski". To nie, "nie robimy tak". Jeszcze "na #!$%@? kłamiesz" by się przydało xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@eleg: chyba im chodziło o to, że tu nie pytają - na mirko. ale że tam na mLinii pewnie ktoś zapytał ;d chociaż z tego co pisze OP, to nikt nie zapytał.

może podaleś im końcówkę numeru karty albo coś? trudno mi uwierzyć, żeby potraktować taką sprawę tak po macoszemu
  • Odpowiedz