Wpis z mikrobloga

Jak w technikum informatycznym walczy się z problemem palenia przed szkołą w trakcie dłuższych przerw? Zamyka się drzwi pożarowe i zostawia główne wejście, którym nie można wychodzić w trakcie zajęć lekcyjnych i przerw nie zależnie czy jesteś pełnoletni.

Efekt? pic rel
Jebiąca haszkomora i swąd dymu w części korytarza na każdym piętrze od 2 tygodni.

Dlaczego narzekam? Podczas wyjścia na przerwie dłuższej niż pięć minut mogłem pójść do żabki tuż obok i zapłacić kartą za bagietkę czosnkową albo nie całe 4zł za hot doga. Teraz jestem zmuszony płacić fizyczne nominały za małą bułkę kosztującą 6zł i stać w długiej kolejce co pozwala mi kupić coś tylko na długiej przerwie (15 minut) a do tego dochodzi tłumaczenie nauczycielowi, przepraszanie za spóźnienie itd.

Co myślicie mirasy? Dyrekcja słusznie walczy z problemem czy rozwiązanie od d--y strony? inb4 hurr durr co ty tam wiesz gónwniarzu.

#wroclaw #szkola #przegryw
P.....a - Jak w technikum informatycznym walczy się z problemem palenia przed szkołą ...

źródło: comment_JloFrY4nqDMVXeeOrCqQ9Lx2QgwjdHpr.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przewodniczacy_Rady_Panstwa: Nie wiem co zamierzają. Może wyrzucą kilka najmniej wygodnych osób, a reszta zrozumie, że skończyło się babci sranie xD Szkoła nie będzie zadowolona z kuratorium, więc się lepiej tym nie chwal, że przyszli z wizytą dzięki tobie
  • Odpowiedz
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa: Chodzi o to, że dyrekcja i nauczyciele mogą zacząć być bardziej uciążliwi, tak jak takie kuratorium jest uciążliwe wobec nich. A, no i tą staż pożarną do tych pozamykanych wejść - będziesz mógł chodzić po hotdogi, a jak ktoś chce palić to na zewnątrz
  • Odpowiedz
@stassma: no nie wiem. Nam dyrektor powiedział że jeżeli chcemy wychodzić po za teren szkoły na faje, czy do żabki to mamy zabrać papiery z technikum i złożyć do liceum dla dorosłych xD Patola
  • Odpowiedz
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa: widzisz problem w tym że podczas przerwy szkoła za ciebie odpowiada - i co z tego że to wina seby (sam wskoczył pod samochód biegnąc za swoim kolegom matim bo mu szluga zabral) - winny jest nauczyciel.

I już widzę te komentarze "Hurr durr nauczyciele nie dbają o uczniów"
  • Odpowiedz
za takie zamknięcie drzwi ppoż to chyba można beknąć.


@00df00df: w mojej szkole nie zamykali, tylko panie woźne miały dyżury przy nich xD Ale jak ktoś dobrze z nimi żył, to nigdy nie miał problemów z wyjściem :)
  • Odpowiedz
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa: xDDD u mnie w licbazie można było wychodzić kiedy się chce, woźne normalne, klucze od szatni dawały. Po jakimś czasie na efajkę się przerzuciłem to dyrektor, który spotkał jednego kolegę na dworze jak palił efajkę to powiedział, że na przerwach to sobie w szatni możemy palić (w której ostro waliło wilgocią).
  • Odpowiedz
@wysuszony: u nas ludzie podniesli lament, ze chcą palarnie w liceum, dyrektorka nie ma problemu, tylko zwolnienia mają być od lekarza, cyk, temat ucichł.
  • Odpowiedz