Wpis z mikrobloga

Jak w technikum informatycznym walczy się z problemem palenia przed szkołą w trakcie dłuższych przerw? Zamyka się drzwi pożarowe i zostawia główne wejście, którym nie można wychodzić w trakcie zajęć lekcyjnych i przerw nie zależnie czy jesteś pełnoletni.

Efekt? pic rel
Jebiąca haszkomora i swąd dymu w części korytarza na każdym piętrze od 2 tygodni.

Dlaczego narzekam? Podczas wyjścia na przerwie dłuższej niż pięć minut mogłem pójść do żabki tuż obok i zapłacić kartą za bagietkę czosnkową albo nie całe 4zł za hot doga. Teraz jestem zmuszony płacić fizyczne nominały za małą bułkę kosztującą 6zł i stać w długiej kolejce co pozwala mi kupić coś tylko na długiej przerwie (15 minut) a do tego dochodzi tłumaczenie nauczycielowi, przepraszanie za spóźnienie itd.

Co myślicie mirasy? Dyrekcja słusznie walczy z problemem czy rozwiązanie od dupy strony? inb4 hurr durr co ty tam wiesz gónwniarzu.

#wroclaw #szkola #przegryw
P.....a - Jak w technikum informatycznym walczy się z problemem palenia przed szkołą ...

źródło: comment_JloFrY4nqDMVXeeOrCqQ9Lx2QgwjdHpr.jpg

Pobierz
  • 165
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa to nie mają iść i na gębę, tylko pisemko i dyrektor wtedy musi odpowiedzieć i napisać dlaczego nie i musi podać prawny argument. U mnie w szkole wprowadzili dziennik internetowy i dali rodzicom hasła bez zgody pełnoletnich uczniów. Poszło pismo ze nie wyrażam zgody na wgląd rodziców w moje postępy i tyle. Podobnie było z usprawiedliwieniem nieobecności.