Wpis z mikrobloga

Jak w technikum informatycznym walczy się z problemem palenia przed szkołą w trakcie dłuższych przerw? Zamyka się drzwi pożarowe i zostawia główne wejście, którym nie można wychodzić w trakcie zajęć lekcyjnych i przerw nie zależnie czy jesteś pełnoletni.

Efekt? pic rel
Jebiąca haszkomora i swąd dymu w części korytarza na każdym piętrze od 2 tygodni.

Dlaczego narzekam? Podczas wyjścia na przerwie dłuższej niż pięć minut mogłem pójść do żabki tuż obok i zapłacić kartą za bagietkę czosnkową albo nie całe 4zł za hot doga. Teraz jestem zmuszony płacić fizyczne nominały za małą bułkę kosztującą 6zł i stać w długiej kolejce co pozwala mi kupić coś tylko na długiej przerwie (15 minut) a do tego dochodzi tłumaczenie nauczycielowi, przepraszanie za spóźnienie itd.

Co myślicie mirasy? Dyrekcja słusznie walczy z problemem czy rozwiązanie od dupy strony? inb4 hurr durr co ty tam wiesz gónwniarzu.

#wroclaw #szkola #przegryw
Pobierz
źródło: comment_JloFrY4nqDMVXeeOrCqQ9Lx2QgwjdHpr.jpg
  • 165
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa: Skoro ktoś skończył te 18 lat to ma prawo, żeby palić. Nauczyciele też wychodzą na papierosa i nikt afer nie robi. To samo w szkołach dla dorosłych, chcesz to palisz. Młodzi chcą jak cywilizowani ludzie zapalić na zewnątrz, żeby nie robić syfu to nie #!$%@?, lepiej #!$%@?ć smrodem całą toaletę i żeby na korytarzach #!$%@?ło... Parodia, ale u mnie było to samo.
@Przewodniczacy_Rady_Panstwa jak chodziłam do szkoły to też była taka sytuacja. Część osób po prostu wychodziła oknem, ale potem wszędzie zdjęli klamki xD choć niektóre dało się otworzyć np dużymi nożyczkami. W końcu kolega z klasy zadzwonił do lokalnej gazety i tamci już sami narobili afery XD dodam że to było technikum więc mieliśmy po 19 a nawet 20 lat, niektórzy nasi rówieśnicy byli już na studiach a my nie mogliśmy wyjść ze