Wpis z mikrobloga

Jedna z lepszych gier w jakie było mi dane grać, to na stan dzisiejszy ponad siedmioletnia mafia II.
Nie pamiętam, aby jakakolwiek inna gra tak bardzo mnie wciągnęła. Ten klimat i historia jest czymś, czego brakuje w mi w wielu dzisiejszych grach. Pomimo że mafia II ma siedem lat, to dalej jest bardzo grywalna, a jej grafika wcale się tak bardzo nie zestarzała- dalej wygląda bardzo ładnie.

Wszystkie dzisiejsze gry stawiają przede wszystkim na rozrywkę, a nie na historie. Dobrym przykładem mogłaby być trzecia cześć mafii, która poszła w stronę gta..I nie chcę tutaj jechać po dzisiejszych grach, bo jest wśród nich bardzo dużo perełek..Ale brakuje mi takiej gry, jak mafia II..Gry, która swoim klimatem i historią utkwiłaby w mojej głowie.

#gry #mafia2 #mafia3 #pcmasterrace #oswiadczenie
Discombobulated - Jedna z lepszych gier w jakie było mi dane grać, to na stan dzisiej...

źródło: comment_UfhIfHd79svqbkPVJbMBByWNE2In9nYs.jpg

Pobierz
  • 42
@Recuchovsky: Zakończenie było mocno mafijne i przez co idealne. Kilku bossów się spotkało i ugadało rosnący problem, a dwójka wręcz wybitnie uzdolnionych, ale szeregowych mafiozów nie mogła już nic z tym zrobić. Jedyne co mogli zrobić do wsiąść samochodu, podporządkować się górze i czekać na swój los, dla jednego to była śmierć za to co odwalił w niedalekiej przeszłości (zabójstwa oraz złamanie zasad ustalonych przez górę), drugi zachował życie wyłącznie dzięki
@Discombobulated: Była bardzo grywalna i świetnie się w nią grało. Satysfakcjonujące strzelaniny i miodny model jazdy(coś czego w takim gta v brakuje). Jednak nie zgodzę się że fabuła była świetna, w mojej opinii trochę ssała(na tyle że jej nie pamiętam a przechodziłem 2 razy). Mój kumpel wielki miłośnik mafii 1 podzielał zdanie o fabule dwójki.