Wpis z mikrobloga

  • 951
@ATAT-2 ja tego nie rozumiem, bo Lewandowska nie ma pojęcia do tańczenia. Dużo ludzi jej to pisze, a ona nadal to na siłę wrzuca. To jest wszystko tak sztywne, że już wolę oglądać jak facet piłuje i obcina krowom kopyta i ropa z zanieczyszczeń wypływa.
  • Odpowiedz
już wolę oglądać jak facet piłuje i obcina krowom kopyta i ropa z zanieczyszczeń wypływa


@WielkiNos: a widziałaś, jak krówkom przebija brzuch, bo by pękły? (za dużo gazu)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ona to wrzuca, bo to reklama jej obozów dla grażynek, gdzie od pewnego czasu obok jakichś gównoareobików są też baciaty. wrzuca takie rzeczy do neta żeby p0lki zapisywały się na jej kolonie w nadziei, że też potańczą z umięśnionymi enrique

a że pr-owo wygląda to tragicznie no to cóż xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2: kiedyś myślałem, że koniary są #!$%@? bo jeżdżą konno, żeby cipą ocierać się o siodło, ale z dwojga złego to już lepiej o siodło, niż o nogę Alvaro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos bo tam nie chodzi o taniec. Mówisz staremu, że jedziesz na obóz taneczno-sportowy Camp by Ann, stary daje kasę, Ania przytula. Wszystko żebyś się rozwijała, była zdrowa. Jedziesz do Hiszpanii gdzie w cenie jest posuwanie przez hiszpańskiego trenera, albo przynajmniej masz taką nadzieję. Instagram Lewandowskiej pokazuje jakie ciacha będą cię obracać, to reklama jej obozow.
  • Odpowiedz
@yahoomlody jej mąż zarabia dosłownie 100 mln zł rocznie z samego kontraktu klubowego, jak ona robi te ocieranie żeby nagonić na obozy za 3000 zł od osoby to nawet mi jej nie szkoda
  • Odpowiedz