Wpis z mikrobloga

@kamien23: Jak uwazasz, jaka byłaby reakcja, gdyby trzynastoletnia dziewczynka zrobiła raban w autobusie, że ktoś ją złapał tam gdzie nie powinien? Żadna. Pewnie nawet ciężko by było zidentyfikować sprawcę.
"Molestowanie" może wydaje się takim wielkim, nieuzasadnionym słowem, ale to naprawdę jest codzienne zjawisko. Kiedyś jak stałam na pasach jakiś kark klepnął mnie w tyłek i zaczął rechotać ze swoimi kolegami sebixami. Co byś zrobił na moim miejscu? Nie tak dawno nawet
nie chce robić aż takiego zachodu


@inch58: nie chce robić zachodu z łapania za pochwę? WTF?

zostanie potraktowana z takim samym lekceważeniem jakie ty reprezentujesz

Jeśli ktoś nie wzywa policji po obmacywaniu, to chyba ta osoba sama się lekceważy

Jutro uderzy mnie ktoś w twarz i napluje na mnie a ja po dziesięciu latach zacznę opowiadać że nie chciałem "zachodu robić". WTF. Od razu się zgłasza takiego chwasta.
#logikarozowychpaskow
@kamien23 jeszcze raz: naprawdę myslisz, ze przestraszona 13latka w autobusie pelnym ludzi, gdzie najpewniej mialaby nawet trudności ze wskazaniem sprawcy wpadlaby chociaż na pomysł, że powinna to zgłosić? Albo jak mnie jakiś kark złapał za tyłek na światłach to miałam wyjąć telefon, dzwonić po policję i w między czasie biec za nim? Myślę, że nie jest tajemnicą jakiej reakcji mogłabym się spodziewać po nim i jego kolegach
@mchmjszk: Powszechne wykorzystywanie seksualne aktorek(w tym nieletnich) przez producentów hollywood było tajemnicą poliszynela od wielu, wielu lat. To że twitterowe feministki i @andreth robią z tego szopkę nie znaczy że zjawisko nie istnieje ani nie umniejsza jego wagi.
@Andreth: szkoda, że jednak spora część różowych pajacuje z tagiem #meetoo, znam osobiście klientki które musiały pare dni intensywnie myśleć nad tym kiedy je tak strasznie 'molestowano' a później jak już sobie 'przypomniały' bądź wymyśliły, cholera je wie to już odetchneły z ulgą wstawiły sobie hasztaga i zadowolone.

Dodam, że nie mówię o gówniarach z gimnazjum tylko o dorosłych kobietach.

Także, niestety - zrobiła się z tego głupia 'moda'. Co
@WektorWlasny @kamien23 cieszy mnie wasza niezachwiana wiara w nasze służby i w bajeczki o sprawiedliwości. Nigdzie nie opisywałam moich historii pod "hasztagiem na fejsbuczku", odniosłam się do tej konkretnej dyskusji, bo krew mnie zalewa przez takich tępych samców alfa jak Wy. Jakby któryś z Was był świadkiem czegoś takiego to mogę się założyć, że byście odwrócili głowy w drugą stronę i udawali, że Was nie ma. Mocni w gębie, a świadomości rzeczywistości