Wpis z mikrobloga

@inch58: jakbym widział młodą dziewczynę krzyczącą "nie dotykaj mnie" to oczywiście że bym zareagował. Ale jakbym widział dziewczynę w ogóle nie reagującą na wkładanie jej ręki do majtek to pewnie że bym nic nie zrobił. Skąd mam wiedzieć czy to nie jest dziewczyna tego sebixa? Pomyślałaś o tym?
MUsi być jakiś sygnał że ta osoba jest atakowana, a nie "DOMYŚL SIĘ"
@inch58: Myślę, że oni nie wierzą w sprawiedliwość czy policję, a zwyczajnie próbują wytknąć kobietom, że zamiast realnie działać i zgłaszać takie przypadki, wolą lamentować. Nie należy oczekiwać, że ktoś rozwiąże problem, skoro sama poszkodowana macha na niego ręką. I prawdopodobnie taki łapiący za tyłek seba nie poniesie konsekwencji, ale przynajmniej TY zrobisz jakiś realny krok w walce z tym. Hasztagi się nie liczą.
@mchmjszk: @Andreth: ona mysli ze ta akcja jest oddolna i chodzi o jej zhańbiona cnote XD tak samo jest oddolna jak schetyna na marszach kodu i glodowkach lekarzy.
twoja cnota nie obchodzi nikogo slonko, jest dla nich bezwartosciowa. tak samo byla bezwartosciowa dla tych wszystkich aktoreczek bo mozna bylo ja z zyskiem sprzedac.
@puddin też uważam, że te hasztagi nic nie zmienią, ale nie ma się co oszukiwać, młode dziewczyny często nie mają nawet odwagi zareagować, bo ja swojego czasu również nie miałam, poza tym w takich sytuacjach szok może Cię dosłownie sparaliżować i dopiero po fakcie plujesz sobie w brodę. Jak byłam z chłopakiem na imprezie to nie zareagowalam, bo niemożliwym było rozpoznanie sprawcy i też nie wiedzieć czemu poczułam, że to ja zrobiłam
No to teraz sobie wyobraź, że łapie cię za tyłek śmierdzący menel albo dwie głowy wyższy napakowany kibol.


@Andreth: Czy ty sama przyznałaś właśnie, że jest różnica czy molestuje kogoś kobieta a facet? xD

Czyli pewnie gdyby złapał cię przystojny, dobrze zbudowany ale bez przesady, młody biznesmen w garniturze Brioni, to wszystko ok, ALE JAK MENEL TO #metoo xDD
@sroka22 wiesz, w takiej sytuacji normalny facet mówi np. "przepraszam, zle odczytałem sytuacje", a normalna laska "spoko, nie przejmuj się, każdy może się pomylic". Ktoś kto chce zmacac inną osobę, raczej nie przeprosi.
@Hatespinner: W tym porównaniu chodziło jej o to jak czuje się ofiara. Dla przeciętnej kobiety obmacywanie przez obcego mężczyznę jest tak samo obleśne jak dla mnie czy Ciebie obmacywanie przez geja. Ja bym się czuł co najmniej nieswojo i zapamiętałbym na długo. A dotyk obcej kobiety by mi nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie. Dlatego zwykłe porównanie z odwróceniem płci jest bez sensu.
Czy ty sama przyznałaś właśnie, że jest różnica czy molestuje kogoś kobieta a facet?


@Hatespinner: dla #!$%@? wypoczków ma. Jakby napisała o tym, ze molestowała ich kobieta to by popuścili od fantazji a odpowiedź byłaby w stylu "hłe hłe no ja to bym chciał być taki pomolestowany"