Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marcin-: Ale to wszystko co wymieniłeś to wariancje dwóch istniejących płci, męskiej i żeńskiej. Nie ma trzeciej płci ani trans płci ani innych pierdół. Jedynie te dwie definiowane chromosomalnie lub gonadami lub innym czynnikiem.
i w tych kryteriach sa tylko dwie możliwości..


@Sarza01: które dają 2^8 = 256 możliwości. Na pewnym poziomie ziarnistości zawsze dojdziesz na ograniczonej liczby możliwości. W sumie materiał genetyczny przewiduje cztery "możliwości", ale twierdzenie, że są cztery rodzaje organizmów byłoby stosunkowo ekscentryczne. Nie mówiąc już o cząstkach elementarnych i całej materii wszechświata ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ZaQ_1

Po operacji to normalna kobieta.

Czo? xD

Wszystkie te LGBTQWERTY to są ludzie dysfuncyjni, inwalidzi. Oczywiście nie jest to powód aby odmawiać im człowieczeństwa, praw czy gorzej traktować ale tak samo jak się do pisma z fotkami pięknych kobiet nie wstawia zdjęć lasek z urwanymi kończynami, bliznami po poparzeniach, czy spasionych bab. Tak samo nie jest to właściwe miejsce, do wstawiania fotek transów.
Od tego są pisma medyczne albo pisma dla
Oczywiście nie jest to powód aby odmawiać im człowieczeństwa, praw czy gorzej traktować

Wszystkie te LGBTQWERTY to są ludzie dysfuncyjni, inwalidzi.


@szpongiel: Nie no, w ogóle XD

Po co to mieszać i obrzydzać miłośnikom kobiecego piękna ich miesięcznik?


Jak ci się nie podoba to nie kupujesz, jaki w tym problem? xD Ja #!$%@?, wy naprawdę jesteście jacyś ograniczeni umysłowo i próbujecie wpływać na to co prywatna firma chce prezentować. Jakbyście nie
@szpongiel: > nie jest to powód aby odmawiać im człowieczeństwa, praw czy gorzej traktować ale tak samo jak się do pisma z fotkami pięknych kobiet nie wstawia zdjęć lasek z urwanymi kończynami, bliznami po poparzeniach, czy spasionych bab. Tak samo nie jest to właściwe miejsce, do wstawiania fotek transów.

I czego do "normalnego" piękna niby brakuje lasce z urwaną kończyną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZaQ_1 - @szpongiel: > nie jest to powód aby odmawiać im człowieczeństwa, praw czy gor...

źródło: comment_txTqfxnDg1ejT9X6kBRY4mmHHwU0zFt4.jpg

Pobierz
To że czuję się kobieta nie znaczy że ja go tak będę odbierał. Jeszcze niedługo będą na mnie psy wieszać, że mam czelność powiedzieć, że to całkowicie nie w moim guście i mnie to obrzydza.
@marcin-: to nie sa plcie tylko kategorie plciowe. Dalej w tych kategoriach istnieje dychotomiczny podzial plciowy.
A przykad z biegaczkaa conajmniej bezsensowny. Biegaczka ta ma plec zenska (hormony plciowe XX) ale wskkutek nieprawidlowego rozwoju jej cialo produkuje testosteorn i jego pochodne na poziomie mezczyzny, a to powoduje ze jej wystep wraz z kobietami nie jest do konca sprawiedliwy. Bo to testosteron jest glownym czynnikiem determinujacym roznice w wynikach sportowych. Juz rozumiesz?
Caroline Cossey - transkobieta na okładce Playboy ponad dwie dekady temu.


@Holiday: o to chodzi, zdjęcie tej kobiety było czymś nieprzyjemnym dla hetero, dlatego była w pełni ubrana. To się nie zmieniło, a playboy był zawsze pismem dla osób heteroseksualnych. Ja uważam, że tym razem to był zły wybór dla marki. Ja bym nie był zachęcony taką okładką i nie uważam, że to sprawia że jestem transfobem, po prostu to nie