Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ano nie, to ze urodzila sie jako chlop i do 16 roku zycia byla chlopem, to faktycznie ZADNE podstawy


@LR300: Urodziła się i dorastała jako transseksualna kobieta. Ty byłeś do pewnego czasu zarodkiem kobiecym, dopiero potem weszły zmiany. Tak jak każdy człowiek na planecie. Ona nigdy chłopcem nie była, miała siusiaka który nie pasował do tego kim była więc go usunęła.
I by do tego stanu dotrzeć przeszła przez więcej lekarzy
wtedy ma pecha i urodziła się dziwadłem, zdarza się. Co nie znaczy, że mamy utwierdzać ją w przekonaniu, że jest piękną kobietą albo normalnym facetem. Dlaczego lewactwo tak się boi nazwać rzeczy po imieniu? Różne nieszczęścia się ludziom zdarzają, utwierdzanie ich w kłamstwie na dłuższą metę tylko im zaszkodzi


@desensitization: Chocby dlatego ze jak ktos ci mowi cale zycie ze jestes gownem to nie przynosi to dobrych rezultatow. Niska samoocena, kompleksy,
Nie jestem jakimś super nowoczesnym człowiekiem, uczonym też nie jestem. Jeśli ktoś nie utożsamia się że swoją płcią- rozumiem, zaburzenia emocjonalne, choroby psychiczne, bardzo rzadko natura płata figla, itp.... ale k***a nie mów mi, że jak ktoś zmieni płeć i lata wszędzie gdzie się da i się tym chwali to jest normalne. To właśnie jest choroba psychiczna, to jest to #!$%@? lewackie myślenie (prawaki też mają czasem #!$%@? myslenie - choć to
Chocby dlatego ze jak ktos ci mowi cale zycie ze jestes gownem to nie przynosi to dobrych rezultatow. Niska samoocena, kompleksy, nie odkryjesz swojego potencjalu ktory jest poza plcia kompletnie.


@Ambiwalentnik: ale ja nie namawiam nigdzie do piętnowania takich osób, czy nazywania ich "gównem". Stwierdzam tylko, że nazywanie faceta kobietą utwierdza go w kłamstwie i to jest raczej sprawa oczywista.

Np na mezczyzn najwieksza obraza bylo bycie ciotą, czyli powiedzmy posiadanie
Stwierdzam tylko, że nazywanie faceta kobietą utwierdza go w kłamstwie i to jest raczej sprawa oczywista.


@desensitization: Ale jak chcesz ocenić czy ktoś jest kobietą, czy nie, jeśli od niedawna wiemy że nasza płeć jest bardzo skomplikowanym tworem? Jest płeć fizyczna, psychiczna, a do tego orientacja. To wszystko może byc pomieszane. Psychika z tego wszystkiego jest najważniejsza, bo ona indukuje zachowania, uczucia, potrzeby itp. więc ktoś jak to sie smieja "czuej