Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to #!$%@? bez serca, #!$%@? polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
@Szczery_czlowiek:

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta.


Jest więcej mężczyzn niż kobiet w przedziale 15-30

Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam?


Top 20% mężczyzn, czyli dynamiczne, agresywne, bananowe normiki

Jeśli masz dziewczynę, to najprawdopodobniej jesteś przynajmniej 7/10/ dynamiczniakiem/ poznałeś ją przed erą Tindera/kombinacja powyższych

Dziwne, że nie widzisz
@Rewolucjonista_przegrywu: Dlaczego facetom tak trudno zapamiętać, że kluczem jest pewność siebie? Facet, który ma pieniądze, ma pewność siebie, więc jest atrakcyjny. To samo z przystojnym facetem. Masz kompleksy powodowane wzrostem i to odbija się na twojej pewności siebie, więc nie jesteś atrakcyjny. Przecież to proste jak #!$%@?, wielu niskich, brzydkich i biednych gości nie może narzekać na brak powodzenia u kobiet ponieważ są pewni siebie.
Nawet szpetni faceci którzy są prostakami potrafią znaleźć dziewczynę.


@alh3: Błąd - to w Twojej ocenie są oni szpetni i głupi. Ale dla kobiet (przeważnie z niższą lub podobną punktacją) mogą oni wydawać się atrakcyjni i mądrzy - w ich ocenie, nie społeczeństwa. Gdyby tak to nie działało, rozmnażać mogliby się tylko inteligentni, przystojni, interesujący i bogaci ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa
Jest wiele niskich dziewczyn, dla których facet o wzroście 1,8m jest najzwyczajniej za wysoki i zdecydowanie lepiej czują się przy niższych mężczyznach.


@a__s: Czy na pewno? Ja zauważyłem, że niskie i ładne dziewczyny zazwyczaj kompensują własny niski wzrost wysokim facetem, stąd dużo par typu prawie dwumetrowy gość z drobną kobietką 150cm.
Czasami wygląda to wyjątkowo komicznie, przypomina tatusia na spacerze z córeczką. ;)
@von_stirlitz: Tutaj się akurat zgodzę, wsród znajomych często(nie zawsze oczywiście) widywałam pary zwłaszcza w młodszych latach dziewczyny niskie z wysokimi chłopakami, a te wyższe czy nawet wysokie zwykle z chłopakami w okolicach swojego wzrostu.
@alh3:
+180cm, chodzę na siłownie, nie mam zakol, abstynent, nie imprezuje, nie palę, uczę się, mam wiele zainteresowań a i tak dziewczyny wolą się zadawać z alfą lub sebixem, któremu śmierdzi z mordy, ma żółte zęby, chla, wykorzystuje je seksualnie, zdradza. Widzisz problem czy nie? One są po prostu tępe i głupie

You're not a special snowflake. Wybujale mniemanie o sobie i mierzenie wszystkich kobiet swoja miara.
@Szczery_czlowiek: Problem tkwi w tym,że w dobie tinderów/fotek/badoo i innych gówien zawsze znajdzie się stado desperatów,którzy do wszystkich,nawet obrzydliwych loch uderzają,dają komplementy i atencje. Takie lochy wcale nie chcą sie z nimi spotykać ale przez to podbijanie ego myślą,że są 9/10(HEHE GDYBY NIE BOCZKI TO BYM BYŁA 10/10 ALE PRAWDZIWE KOBIETY MAJO KRONGŁOŚĆI WIĘC 9/10 SOBIE DAM BO JESTE SKROMNA) I potem takie grube,spasione,zaniedbane,brzydkie lochy MAJO WYMAGANIA i szukają #!$%@? księcia
To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam?


@Szczery_czlowiek: Mój kumpel :D

A tak szczerze, to po prostu jakiś przystojny gościu ;). Mam takiego kumpla właśnie, który nie grzeszy za bardzo inteligencją, ale jest dość przystojny i do tego wychowany w taki sposób, że ma #!$%@? na wszystko. Słucha bardzo #!$%@? rapu, ale nie styluje się na "peję", potrafi się ubrać. Już w liceum ruchał tyle, że aż strach - i
@alh3 No i co z tego, że jesteś taki wybitny i niesamowity, skoro jesteś zwykłą #!$%@?ą I nieudacznikiem społecznym? Człowiek jest zwierzęciem (tak, zwierzęciem, nie zapominaj o tym) społecznym i podstawę jego przetrwania stanowi umiejętność koegzystencji z innymi osobnikami naszego gatunku. Tak więc siedź w piwnicy, rozwijaj swoje "pasje" I bądź bezużyteczny, bo jednostka sama nic nie jest w stanie osiągnąć. Przysluzysz się wszystkim, dostarczając wybornego #rakcontent na Mirko oraz nie przekazując
@siea01: to te lochy niech sobie uważają, że są 10/10 ale kto z nimi będzie?
@MinnieMouse0: gruby brzydal, często bywa optymistą i na prawdę fajną wytwarza aurę wokół siebie, a od tych #!$%@?ów bije taki toksyk, że choćby byli adonisami, to żadna nie wytrzyma z nimi dłużej jak tydzień, zresztą ten grubas weźmie sobie dziewczynę 4/10 i mu nie przeszkadza to, że nie jest modelką i sobie razem żyją szczęśliwie,