Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to #!$%@? bez serca, #!$%@? polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
@alh3: ale ja nie prowadze z toba dyskusji i nie zamierzam. Masz swoje swiete racje w ktore wierzysz, pewniki, 99% sposoby i metody i ok twoje prawo.
Ja moge sie z nimi zaznajomic i uznac ze to stek bzdur i #!$%@?, od ktorego glowa boli i tez takie mam prawo do wyrazenia wlasnego zdania.
Wydaje mi sie po tym jak piszesz, ze raczej mam sporo wiecej empirycznych dowodow na swoja racje,
@alh3: stary, ja serio mam lepsze rzeczy do roboty niz zabawy i udzielanie wirtualnych porad na wypoku. Jak facet nie moze sobie poradzic w tym wzgledzie sam, potrzebuje kursow porad itd, to sorry ja nie czuje sie na silach nic takiego napisac. Juz pomijajac ze dla mnie w tych sprawach internet byl narzedziem raz, a ty oczekujesz uniwersalnej prawdy i metody, obracajac sie (z tego co wnioskuje) w wiekszosci w wirtualnym
@PurpleHaze:
ja pod tym wpisem napisałem poradnik dla kobiet w 4 punktach i zadziała on w 90% przypadków. Jednak jeśli masz czas na to, żeby pisać długie i zawiłe posty tutaj to również masz czas na to aby napisać prosty poradnik dla facetów. Chcesz udowodnić, że przegrywy się mylą? To pokaż nam co robić inaczej nie masz prawa na nas narzekać.
niestety w dzisiejszych czasach jak masz mniej niż 183 to pożegnaj się z jakąkolwiek nadzieją na znalezienie różowego paska


@Rewolucjonista_przegrywu: Uwielbiam te zabawne wymówki. Jest wiele niskich dziewczyn, dla których facet o wzroście 1,8m jest najzwyczajniej za wysoki i zdecydowanie lepiej czują się przy niższych mężczyznach. No ale dalej sobie wmawiaj, że problemem jest wzrost, a nie osobowość, brak pasji, brak osiągnięć i mieszkanie z mamusią w wieku 35 lat ;-)))
@alh3: napisales poradnik, jak umiescic na portalu zdjecia i dostac propozycje spotkania. Na koncu jest "znajdziesz sobie chlopaka". Mhm tak na 100% odpowiedni kandydat sie trafi w ciagu chwili i mozna uznac ze sa razem. Hurr durr posluguje sie rownie swobodnie procentami z dupy jak i ty.

Za duzo teorii za malo doswiadczenia.
Zeby sie spotkac z dziewczyna wystarczy wrzucic swoje fotki i odpisywac sensownie.
Zeby z tego cos wiecej bylo
@alh3 kobiety mają to do siebie że każdy się o nie stara, im wystarczy być i nie być grubymi. Faceci maja konkurencję, a skoro ktoś ma dobre geny i nie ma nikogo to cóż widocznie takich dobrych genów nie ma i się sam oszukuje. Natura weryfikuje. Ten kto potrafi sobie ogarnąć laskę ma lepsze geny od tego co tego zrobić nie potrafi i tyle. Bo choć był zajebisty to ma defekt bo
@Szczery_czlowiek:
czyli sam widzisz, że kobiety mają łatwiej w życiu. O tym właśnie cały czas piszemy kobieta nie musi robić praktycznie nic a i tak będzie w związku a facet mimo wielu starań nie ma gwarancji sukcesu (im bardziej się stara tym gorzej na tym wychodzi więc najlepiej tylko imprezować i chlać alkohol bo wtedy szanse na poznanie kobiety rosną).
zgadzam się w 100% wygląd nie ma znaczenia


@alh3: Tego nie napisałam. Wręcz przeciwnie - uważam, że wygląd również ma znaczenie, choć na Wykopie mocno przecenia się jego udział w całościowej ocenie. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, zwracają uwagę na wygląd, ale tak jak mężczyźni nie szukają przecież modelek Victoria's Secret (choć każdy o takiej marzy), tak kobiety nie szukają Leonardów DiCaprio. Szukamy w potencjalnym partnerze czegoś co przykuje naszą uwagę, coś
@a__s:

wykazujesz męskie cechy i nie jesteś szpetny - znajdziesz dziewczynę.

z tym się nie zgadzam. Nawet szpetni faceci którzy są prostakami potrafią znaleźć dziewczynę.

@Szczery_czlowiek:
to prawda jednak kobieta ma o wiele łatwiej w życiu i ciężko w tych czasach jest być samotną kobietą gdy tak naprawdę wystarczy wyjść z domu a facet sam się znajdzie.