Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to #!$%@? bez serca, #!$%@? polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
  • Odpowiedz
@Szczery_czlowiek:
+180cm, chodzę na siłownie, nie mam zakol, abstynent, nie imprezuje, nie palę, uczę się, mam wiele zainteresowań a i tak dziewczyny wolą się zadawać z alfą lub sebixem, któremu śmierdzi z mordy, ma żółte zęby, chla, wykorzystuje je seksualnie, zdradza. Widzisz problem czy nie? One są po prostu tępe i głupie
  • Odpowiedz
@BojtaS:
mam porządnych samotnych kolegów którzy są ładniejsi niż te 5/10. Natomiast taki alfa albo sebix nie ma problemu ze znalezieniem kobiety. A skoro jeszcze dochodzi do tego niska demografia w Europie to znaczy, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • 6
@alh3 zmień target na szare myszki i takie jak w #zwykladziewczyna problem jest teraz taki ze przez rap i media obecnym typem ładnej kobiety są #!$%@?, a ludzie nie potrafią ich odróżnić od normalnych, bo te #!$%@? są wszechobecne i przez to postrzegane jako normalne
  • Odpowiedz
@Szczery_czlowiek Trzeba mieć jeszcze dobrą gadkę oraz być pewnym siebie, aby zainteresować dziewczynę. Możesz być normalnym gościem, ale bez tego możesz zapomnieć znalezieniu kogokolwiek.
  • Odpowiedz