Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to #!$%@? bez serca, #!$%@? polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
Kupujac samochod/telefon - ludzie szukaja najlepszego modelu.


@agaja:
Kwestia definicji co znaczy najlepszy. Kobiety celują w telefony, na które ich nie stać, faceci w te, które akurat są na stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Errad: to tez chyba jest kwestia indywidualna. Ludzie są różni, po prostu. I nie wszystko zalezy od płci.

@Ubotek: weź Ty do mnie nie pisz albo proś żeby wolali, bo nie jestem w stanie czytać Twoich bzdur w tematach damsko-meskich i mam Cię na czarnej.
Bzdurny wniosek. Pisalam o poszukiwaniu kogoś do związku, gdy się jest wolnym, a nie skakaniu z kwiatka na kwiatek i wiazaniu się z kims byleby
@Mnichuy: 19 cm. Jak bym się miała przejmować tym jak wyglądamy razem to by się chyba bardziej rzucało w oczy, a że nie zwracamy na to uwagi to wszyscy mówią że jakoś ta różnica się na pierwszy plan nie wysuwa. Jak ktoś jest niepewny siebie to w każdej sytuacji będzie się sprawiało wrażenie dziwnie/źle wyglądającego :D