Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To #!$%@? kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, #!$%@? potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to #!$%@? bez serca, #!$%@? polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
@alh3 trudno prawo popytu i podaży. Skoro jest na nie taki popyt to mają wymagania i schodzą nawet przeciętniary jak ciepłe bułeczki, więc albo się śpiesz, albo zwiększ swoją wartość na rynku związkowym, albo zmniejsz wymagania. Trudno przystosuj się do środowiska, albo nie. Geny przekażą tylko osobniki potrafiące się najlepiej przystosować do środowiska. Takie życie. Brutalne, co poradzisz, jak nic nie poradzisz, tutaj nawet walczysz jak do autobusu wchodzisz bo trzeba się
@Szczery_czlowiek:
żeby sobie kogoś znaleźć musiałbym właśnie stać się gorszym człowiekiem, przestać się starać, imprezować, pić alkohol.. W sumie mi aż tak bardzo nie zależy bo przez demografię zaczyna się sprowadzać muzułmanów, którzy to gwałcą kobiety i mają średnio 5 dzieci. Przez waszą durnotę nasza cywilizacja umiera ale co poradzić skoro lud tego chce to niech tak będzie.

@aueiauiiaueoe:
nie znam wartościowych kobiet ani takich nie widziałem. Natomiast często widuje
@PurpleHaze:
brakuje argumentów to sobie odpuszczasz dyskusję? Gratuluje. Ja jestem w stanie Ci napisać poradnik dzięki któremu 90% dziewczyn będzie w stanie znaleźć sobie chłopaka. A Ty będziesz w stanie napisać podobny poradnik aby 90% facetów znalazło sobie dziewczynę? Jeśli tak to czekam na odpowiedź. Uwierz mi dzięki temu zostaniesz sławny i zabijesz tagi typu mgtow czy redpill.