Wpis z mikrobloga

  • 0
@pawlo74: według mojej wiedzy nie ma replay protection wiec zielonki i cała reszta która kupuje żeby wygarnąć darmowy piniądz może się #!$%@?ć ale mogę się mylić.
@Gensek: według mojej wiedzy tu nie potrzeba tego będzie. Nie mogłem wypowiedzieć się bo wielki wolnościowiec @escabor zamknął mi ni z tego ni z owego usta na siłę. Uważaj na niego typ nie godny zaufania, nawet wołał mnie już po zablokowaniu.
@Gensek: nienormalny musi być. Pisał do mnie na priwa do ostatniej chwili. Zapytałem o co biega to nie odpowiedział. Ja to mam nosa do kolesi od początku nie podobał mi się. Niestabilny psychicznie jak Amelek.
Nie pojmuje. Na kazdym kroku ostrzegasz przed altami bo to "scam" i okradanie nowych, ale obok 100 razy wiekszego scama przechodzisz cicho. Mnie to #!$%@?, ale gold ukazuje jaki bardzo sobie zaprzeczasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smule: Wyglądasz na inteligentnego człowieka. Nie pojmujesz, że jemu zależy na kasie, czyli to w czym on siedzi i z czego będzie miał korzyści jest super, reszta ble. Zarobił trochę na
@Smule: przecież Ty nie będziesz za mnie decydować co ja mam robić. I mówić mi co ja mam pisać a co nie. #!$%@?ło Cię? Ty nie widzisz scamu w altach bo tym gównem raczysz innych. Dla mnie wszystko co nie jest bitcoinem to scam. Taka jest rzeczywistość.
@pawlo74:

przecież Ty nie będziesz za mnie decydować co ja mam robić.


Czy ja decyduje? :D

Taka jest rzeczywistość.


Rzeczywistosc jest taka, ze jestes hipokrytą. Do tego ograniczonym, bo wszystko co nie ma w nazwie "bitcoin" nazywasz scamem. Gold ma w nazwie "bitcoin" wiec go bronisz.