Wpis z mikrobloga

@Rozmyk: U mnie w C5 padały z przodu 2-3 komplety żarówek i po założeniu ledów wymieniam jeden komplet rocznie a z połowa albo nawet ponad połowa przebiegu jest na normalnych światłach.Chyba częste zapalanie od jazdy na krótkich odcinkach tak je niszczyło.A w tym samochodzie wymiana żarówek nie jest przyjemna chociaż są dużo gorsze przypadki.
  • Odpowiedz
@Rozmyk: Ja nie wiem czym ludzie jeżdżą, chyba przyzwyczaiłem się trochę do porządniejszych aut niż francuzy i niemce. Oraz do kupowania porządnych żarówek. Robię koło 1k miesięcznie i od kilku lat żadnej żarówki nie wymieniałem... Zawsze światła włączone. Jak kupują g---o to padają.
  • Odpowiedz
Kiedyś taki typowy Janusz na imprezie Level jakoś 55 opowiadał jakie to super jest. Jak powiedziałem że nie widoczne i c-----o to o mało zawału nie dostał bo tak się spienił. Cytuję "Kuhwa się nie znasz gówniarzu z miernikiem prundu patrzyłem i mniej mocy poczeba. Nie będziesz mnie uczyć." Uwielbiam takich ludzi. Ten sam typ jeździ po wszystkich sklepach typu biedra żeby sprawdzać ceny Ale jak mu powiesz że wywalił 10 litrów
  • Odpowiedz
@Rozmyk
@mere
@Ayano
@Rozmyk

Jak kupują g---o za 40 zł z allegro to taki efekt i SŁUSZNY HEJT.
KUPIŁEM powazny zestaw Philips za ponad 200 zł to dzienne ledy w fiat panda są mocniejsze niż światła drogowe z żarówkami nightbreaker
  • Odpowiedz
@sailor_73: właśnie narażasz się na kontrolę i na mandat za brak homologacji na te lampki na choinkę. Gównożarówki z Auchan za 25zł komplet wystarczają conajmniej na pół roku. Na prawdę to wszystko kosztem bezpieczeństwa?

@gileski
Fakt że większość jeździ na g---o ledach, ale są ludzie którzy kupują porządne zestawy dlr
  • Odpowiedz
@sailor_73: gosciu jezdzisz panda z gowno ledami zamiast swiatel. X k---a D

@r2d2_tiriri
Wszyscy jak jeden p---------e na gościa że ma g---o ledy bo ma pandę a on zamontował philipsy za 230 zł i świeca lepiej niż fabryczne fiata
  • Odpowiedz
@Rozmyk: jadąc po zmroku mogąca typowi w lanosie że nie ma świateł. A on Ci na cb drze ryja po c--j migasz. Przecież ma ledy. No bo ty przecież nie masz prawa tego doklejonego scierwa nie zauważyć
  • Odpowiedz
jeżeli nie widzisz różnicy w poborze prądu od dwóch żarówek typu 55 w a dwóch lamp led o mocy 4 w to kiśnij dalej


@sailor_73: Tylko spójrz ilu orczyków mu przyklaskuje.
  • Odpowiedz