Wpis z mikrobloga

Zepsułam się.
Kiedyś potrafiłam godzinami zacinać w gry wszelkiej maści - Gothic, MOH, Resident Evil, GTA, sportowe (FIFA!), wyścigowe.
Teraz jakoś nie mogę się zaangażować. Ot, pogram chwilę i wyłączam. Nie mogę wciągnąć się w fabułę, nie mam chęci przejechać po raz kolejny podobnego wyścigu.

Czy to starość? (,)

#zalesie #gry #smuteczek
  • 68
@comfortably_numb: mam to samo, kupiłem WoW'a - pograłem dwa miechy po godzinie dziennie i mi się znudziło (sam etap lewelowania mi sie podobał, end game mnie zniechęcił). Kupiłem Witchera 3, pograłem 10h i mi się "znudził". Starość nie radość.
Ot, pogram chwilę i wyłączam.


@comfortably_numb: a jak już coś mnie wciągnie, np. najnowszy Prey i zatnę się w jednym miejscu gdzie po którymś razem nie potrafię przejść danej lokacji to nie chce mi się do takiej gry wracać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedyś cisnąłem i musiałem dany tytuł przejść, teraz chęci brak. Ehhh #!$%@?, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.

@comfortably_numb: Pytam bo ja właśnie w tym wieku zacząłem imprezy, dziewczyny i ogólnie takie takie. Odstawiłem wtedy gry, ale z czasem co raz mniej mi się chciało imprezować i apetyt na gry wrócił. Tak więc jeśli w tym wieku masz takie uczucie - to niestety się psujesz...
@comfortably_numb: Przeszedlem przez to samo. Między innymi też z braku czasu postawiłem na troszkę inne gry, mniej angażujące, z naciskiem na silną narrację i ciekawe, kompleksowe postacie. Takie, które można przejść w kilkanaście godzin, a mimo wszystko zostawiają odcisk, jak dobry sezon ulubionego serialu obejrzany na jednym posiedzeniu.

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cenzur: Ot jakbym siebie widział, gimbaza/licbaza komp na którym nowości na minimalnych chodziły na 30fps. W wieku 20 lat za ciężko zapracowany hajs kupiłem sobie #!$%@? pcta. Z wymagających gier to jedynie wiedźmin 3 przeszedłem... Tak to mam szybkiego kompa do przeglądania wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nProzac_: Poleć jakieś tytuły.
@comfortably_numb: Ja mam teraz trochę inaczej, kiedyś lubiłem grać głównie SOLO, teraz bez dobrego teamu i dobrego MULTI to już mnie to tak nie bawi. Co prawda pojawiają się od czasu do czasu jakieś wyjątki jak Skyrim czy Wiedźmin, ale w tym roku jeszcze nic :(
@comfortably_numb: Ale dotyczy to też starych gier? Bo jak ja odpalę sobie coś, co kiedyś mnie wciągało, to to ciągle działa, chociaż nowsze tytuły odrzucają mnie w podobny sposób jak opisałaś to Ty.

Ostatnio odpaliłem Gothica i go przeszedłem. Trójkę odpaliłem i po kilkudziesięciu minutach wyłączyłem, by już do niej nie wrócić.
@comfortably_numb: ten sam wiek to samo zjawisko. Gra mi się dobrze jedynie w jakieś arcade typu Need for Speed. Nie wiem czy to kwestia nieodwracalnych zmian w mózgu spowodowanych przebywaniem na wykopie, czy to używki, dieta, czy po prostu życie układa tak priorytety, że gry w które niegdyś tak chętnie się zagrywaliśmy stały się po prostu czymś mało istotnym.