Wpis z mikrobloga

Oto lista wstydu firm które postawiły biznes ponad życie ludzkie i działają w Rosji (jest ich więcej ale wyłuskałem te bardziej rozpoznawalne w Polsce, stan na marzec). Nigdy dotąd nie zbojkotowałem jakiejś firmy z powodów ideologicznych dopóki nie nastała ta wojna. Bunt społeczeństwa rosyjskiego z powodu gorszego funkcjonowania jest najszybszą drogą do zakończenia wojny. Jeżeli musicie korzystać z usług jakiejś z tych firm to chociaż napiszcie mail ze sprzeciwem. Taka ciekawostka że Leroy Merlin niby się wycofało ostatnio z Rosji ale ma tego samego właściciela co Auchan które zostaje więc nie dajcie się zmanipulować.
AnyDesk Software
Asics
Auchan
B. Braun
Bonduelle
Calzedonia
Chipita
Cloudflare
Diadora
Diesel
Emirates
Euronet Worldwide
Guess
Haier
Honor
Kawasaki
Kotanyi
Lacoste
Makita
Micro-Star International Co. (MSi)
Mitsubishi
New Yorker Marketing & Media GmbH
Oppo
Patreon
Qatar Airways
Quicksilver
Raiffeisen Bank International
Riot Games
Siemens Healthineers
Sun Pharma
SWISS KRONO
Tencent
TEPCO
Teva
Tom Ford
Trumpf
Tupperware
Turkish Airlines
UniCredit
Valve
Veolia
Vivo
Yamaha
Zepter
ZTE
#ukraina #rosja #wojna
  • 156
@xiv7: widzę, że Cię ukraińska propaganda strachu dojechała i siedzisz wystraszony jak karaluch XD Chłopie, nic nam nie grozi, a ukraińska propaganda o ruskich czolgach w Warszawie gdy oni przegrają jest durna. Mam podobnie do opa wyżej, bywam co tydzien na imprezie, masa Ukraińców i ku*wa nawet jeden nie zaczyna tematu wojny, skoro oni maja wywalone to czym ty jako obywatel Polski i nato sie przejmujesz? ( ͡° ͜ʖ
hłopie, nic nam nie grozi, a ukraińska propaganda o ruskich czolgach w Warszawie gdy oni przegrają jest durna.


@Godir17: durny to ty jesteś skoro twierdzisz, że nie będzie żadnych konsekwencji jak Ukraina przegra i wszystko będzie tak jak wcześniej xD

ludzie maja juz w #!$%@? ta wojne dawno o niej zapomnieli


@wersalski_kasztaniQ: u mnie w pracy czy to w domu niemal codziennie/co kilka dni pada ten temat no ale może
@xiv7: tak, ruskie nie są w stanie zdobyć wsi zabitej dechami na stepie, ale beda atakować kraj NATO z bazami amerykańskich żołnierzy. No i wiadomo, NATO pomaga Ukrianie, ale swojemu wieloletniemu członkowi, który walczył dla sojuszu w Iraku, Jugosławii, znowu w Iraku, Afganistanie, sojusznik który udział w wielu innych operacjach na przestrzeni 30 lat, nas zostawia i będą się przyglądać xd
@wersalski_kasztaniQ: robol z niemiec wypowiada się jak rasowy socjolog co ludzie mają w #!$%@? a co nie, bo coś tam się pobawił i posłuchał innych mariuszków podczas streczowania palet XD beke mam jak takie prymitywy piszą coś o zapominaniu, bo oczywiście to jest jak film i brakuje bodźców, dobrze ze zaraz weekendzik to z mareczkami i arturami flache zrobisz sobie gdzieś na melinie to na pewno będzie ciekawe xD