Wpis z mikrobloga

pomijając ten fakt: czy wymaganie od faceta czegoś więcej niż "no hej, co tam?" uważasz za wygórowane?


@dyskotekowy__rabin: Nie wiem, ja w realu zawsze podchodzę, pytam czy moge się dosiąść i się przedstawiam, rozmowa dalej jakoś leci, jeśli nie jest zainteresowana to przepraszam i odchodzę, tyle. Dlatego też irytuje mnie podejście księżniczek z tindera "ja pierwsza nie napiszę, ale jeśli ty chcesz do mnie to musisz się wysilić", #!$%@? w takie
@Yolocaust: Coś w tym jest co piszesz. Ale umówmy się, że na tinderze nie przesiaduje elita kobiecej części społeczeństwa. Jak ktoś napisał wyżej, to są kobiety, które nic nie oferują poza seksem. I z takim nastawieniem chyba się korzysta z tego serwisu: czym zastąpić rękę dzisiejszego wieczora. Sądzę, że z facetami na tym portalu jest podobnie: nieciekawi kolesie szukający ruchania. W związku z tym oburzanie się, że na tinderze siedzą idiotki
@oruniak: takie laski mnie dołują. Zamiast napisać swoje zainteresowania, hobby, co ją ostatnio zaciekawiło. Cokolwiek, co pomoże facetowi rozpocząć rozmowę, jakiś punkt zaczepienia, to nie. Jebnie wymaganiami + lubi wino i książkę. Zajebiście. Jakbyś napisał, jakie książki, to pewnie Grochola i że nudny jesteś, bo wszyscy o to pytają. Nie, to ona jest nudna i nic niewarta. No chyba, że chcecie poruchać, to wtedy opisów się nie czyta.
@oruniak: kuźwa. Laska napisala pare slow - nic nadzwyczajnego. A stuleje sie prują jakby je stado orangutanów zasuwało w anusy. Wykopka powinno sie kochac za to ze jest!! ze istnieje!! i oczywiscie koniecznie zachwycac sie codziennie benisem wykopka. Wy gupie #!$%@?!! A wy co?? Tylko do tych Mokebe was ciagnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja #!$%@?. Ludzie. Z jakiego zoo was wypuscili ( ͡º ͜ʖ
@ajatollah_chomeini tu raczej nie chodzi o to, że wymagania ma za wysokie, tylko o to, co oferuje sama. A z opisu wynika, że niczego w tej dziewczynie poza wymaganiami nie ma.

Ale z drugiej strony przy dobrym wyglądzie i tak będzie miała stado adoratorów, nawet gdyby napisała, że robi sobie okłady z gówna.