Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#gorzkiezale #seks
Mam taki problem... Jakiś czas temu spotykałam się z facetem. Było miło, już były plany i deklaracje co do #zwiazki. Przyszło czas na seks. Nie był moim pierwszym. Po tym jak drugi raz doszło do seksu stał się jakiś taki chłodny, nie chciał się spotykać. No i podpytałam o co chodzi, a ten, że jednak woli być znajomym dla mnie. Zabolało mnie okropnie, bo jeszcze wcześniej mówił, że jestem jego i mieliśmy plany na wakacje... Od razu myśli, że może mu po prostu w łóżku nie pasowało. Żeby nie było, poprzedni (dwaj) partnerzy nie narzekali. Chętnie eksperymentowałam, wychodziłam z inicjatywą. No naprawdę starałam się, a tu takie coś. W sumie to nie wytłumaczył mi dokładnie czemu jednak nie chce związku ze mną. Tylko coś w stylu, że nie pasujemy do siebie. A ja pomyślałam, że po prostu nie chciał powiedzieć o co chodzi i że prawdziwym powodem był seks, bo skoro po tym kontakt ucichł... Jakoś sama tak pokojarzyłam. W każdym razie, odcięłam się od niego.
Teraz spotykam się z kimś innym i wiem, że pewnie po jakimś czasie będzie oczekiwać czegoś więcej. A ja się boję, na samą myśl chce mi się płakać, odżywają stare kompleksy. Boję się, że nie podołam... Chciałabym się przed kimś otworzyć, wiele rzeczy w seksie spróbować, ale się panicznie boję. Co robić? Jak sobie poradzić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 15