Wpis z mikrobloga

@wiedro Jak uważasz, że się tym naprawdę przejęłam, to zastanów się dwa razy zanim następnym razem odpiszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Różowa koleżanka też chyba nie załapała.
Jedyne, co mnie mierzi, to nie brak łyżeczki, tylko takie wykopkowe czepialstwio, hurr, nie pracujo, durr, w kuchni stojo... XD Raz, co komu do tego, dwa, skąd w ogóle takie informacje, że sterczę w kuchni, trzy, może mam taką pracę, że
@Zazdroscisz: Ale ja nie piję do tego, czy stoisz, czy siedzisz, czy leżysz w kuchni lub poza nią, bo generalnie mam to w dupie w przeciwieństwie do poprzedniego wykopka, który stwierdził, że jak to śmiesz śmieć śmieć nie być w kuchni teraz hurrr durrr (obojętnie, czy jest różową, czy nie).

Tak samo Ty też się zastanów, jak odpowiadasz ludziom, bo rzucić taką wiadomość, po której ludzie różnie odpisują, jest łatwo. A
@wiedro To do czego pijesz, jak nie do mojego posta, który był żartobliwym użalaniem się?
I po czym ludzie mieliby snuć domysły - po tym, że napisałam, że nie ma łyżeczek - że stoję w kuchni zamiast pracować? ( ͡º ͜ʖ͡º) wzięcie łyżeczki dla dorosłego, rozsądnego człowieka, to 10 sekund ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zazdroscisz: nie przejmuj się. Ja mam pracę przy komputerze i mam po prostu wykonywać swoje obowiązki. Jak chce to mogę i 2h w kuchni siedzieć, byleby na koniec dnia wszystki grało ;)

Dobrego dnia i smacznej kawki! Sam idę sobie parzyć właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)