Wpis z mikrobloga

Co tam się wczoraj na FIWE #!$%@?ło z Adamem Piwko? Niezła gównoburza się w komentarzach zrobiła. Z tego co wyczytałem zrezygnował z zawodów żeby zawieźć pilnie mame do szpitala. Nie przeszkadzało to jednak w tym żeby #!$%@?ć fotkę na insta i kilka godzin później iść na trening. Ofc tłum wiernych owieczek zaczął go bronić i pisać, że jest prawdziwym mistrzem, a jak na moje to po prostu #!$%@?ł z kontroli antydopingowej. Aha, czy wspomniałem co było powodem wizyty w szpitalu? Mama dostała sraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_zqzcOIlcLFNebw6GOfeSqCKxdop1XxTF.jpg
  • 64
@ssjfrytek: na zawodach rangi właśnie GP, MP, PP itp. kontroli poddawana jest praktycznie finałowa szóstka ze szczególnym uwzględnieniem tych na pudle, jak tam kogoś znajdą to dalej już nie szukają, bo nie potrzebują na siłę pisać każdemu DNS tylko konkretnej osobie, żeby środowisko "miało się na baczności" -> to są mniej więcej słowa faceta z kontroli ¯\_(ツ)_/¯
@ssjfrytek: a patrz na insta czy fb Akop tak sie reklamuje jaki to on jest czysty i jak to wszystkich przygotowuje na czysto, bez walenia koksu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Robi to tak przekonywujaco ze nawet laik moze to lyknac. Ale ta klinika, sraczka to troche przegiecie, aby rezygnowac z zawodow o ktorych podobno sie tyle marzylo.
Piffko na redukcji bardzo szybko tracil tluszcz. Bylem w szoku,
@ssjfrytek: laik here, wytłumacz mi. #!$%@?ł z kontroli dopingowej i teraz ma spokój na jakiś czas do następnych zawodów czy o co chodzi? Można tak sobie uciekać z tych kontroli do usranej śmierci czy trzeba się na nich stawiać? Wiadomo wczesniej kiedy taka kontrola jest przeprowadzana?

Edit: teraz widzę że zrezygnował z zawodów całkowicie, myślałem że coś tam wygrał a teraz po zawodach nagle przyszedł czas na kontrolę i chłop się
Te fitnessiaki to jak grzyby po deszczu wyrastaja, interes się kręci, motywacyjne gadki etc. Zazwyczaj sukces osiągają bananowe dzieci, które w swoim życiu nie pracowały tylko rzeźbiły sylwetki i lansowały się za kasę rodziców. Sam znam ziomka z topki tych gwiazd insta młodego pokolenia, od 17 roku zycia matka pielęgniarka mu zastrzyki robiła. Teraz ma mniej niż 23(bez szczegółów) , wygrał coś. Ma kontrakt i z tego żyje, hmmm bardziej dorabia się.
@z3t4 ja znam typa, kiedyś stremowal i prowadził stronę. Jeszcze z 2 lata temu to na kamerce się wylewał z krzesła, schudł trochę i teraz jest fitnesowe znawca pod każdym postem i rzekomo prowadzi ludzi. Iks de, wpisz w googl grafikae kasahara league od legends to zobaczysz tego sportowego swira
@z3t4 ja znam typa, kiedyś stremowal i prowadził stronę. Jeszcze z 2 lata temu to na kamerce się wylewał z krzesła, schudł trochę i teraz jest fitnesowe znawca pod każdym postem i rzekomo prowadzi ludzi. Iks de, wpisz w googl grafikae kasahara league od legends to zobaczysz tego sportowego swira


sama prawda beka z typa