Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Wjolka nie umiem w znaleziska, nigdy tego nie robiłem, plus jeszcze się boję, że bym dostawał powiadomienia o jakichś rakowych komentarzach i baitach

Jak chcesz albo ktoś inny chce to zrobić to proszę bardzo, nie będę robić jakichś spin
@Angmac: #!$%@?, gdzie ja żyję. Minister zero ujawnia na ogólnopolskiej konferencji dane ofiary rozboju tylko dla tego, że napastnicy byli ideologicznie powiązani z bliskimi mu środowiskami. Minister zdrowia, który brał udział w wałkach w czasie covidu łamie tajemnicę lekarską i do tego manipuluje, ujawniając jakie recepty wystawił sobie lekarz. Tylko dla tego, że śmiał skrytykować władzę.
Dodaj to jako znalezisko, może się przebije na główną i dotrze do tych dwóch zapyziałych neuronów pisowskiego elektoratu (choć pewnie nie zrozumieją tekstu pisanego).


@Wjolka: Ty to mnie lepiej wykształciuchu powiedz jak można upublicznić upublicznione dane osobowe, bo jak rozumiem w faktach TVN ten lekarz wystąpił pod swoim imieniem i nazwiskiem xD
@neeet nie sądzisz, że informacja o przepisaniu leku ze specyficznej grupy to są już dane wrażliwe? Tu nie ma nic do rzeczy, że lekarz wypowiadał się pod własnym imieniem i nazwiskiem. NIKT publicznie nie ma prawa ujawniać takich informacji, że lekarz przepisał sobie konkretny lek, bo godzi to w tajemnicę medyczną.
@Angmac: Podsłuchiwanie opozycji pegasusem,
typ skazany za nielegalne podsłuchy i nielegalnie ułaskawiony przez Dudę jest ministrem ABW,
nielegalne przekazywanie danych adresowych obywateli na wybory kopertowe,
powoływanie komisji partyjnych z dostępem do wszystkich tajemnic zawodowych i państwowych,
ujawnianie danych ofiary przez prokuratora,
ujawnianie danych medycznych przez ministra zdrowia

Widzę w PiS stabilnie.