Wpis z mikrobloga

Co tam się wczoraj na FIWE #!$%@?ło z Adamem Piwko? Niezła gównoburza się w komentarzach zrobiła. Z tego co wyczytałem zrezygnował z zawodów żeby zawieźć pilnie mame do szpitala. Nie przeszkadzało to jednak w tym żeby #!$%@?ć fotkę na insta i kilka godzin później iść na trening. Ofc tłum wiernych owieczek zaczął go bronić i pisać, że jest prawdziwym mistrzem, a jak na moje to po prostu #!$%@?ł z kontroli antydopingowej. Aha, czy wspomniałem co było powodem wizyty w szpitalu? Mama dostała sraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy
ssjfrytek - Co tam się wczoraj na FIWE #!$%@?ło z Adamem Piwko? Niezła gównoburza się...

źródło: comment_zqzcOIlcLFNebw6GOfeSqCKxdop1XxTF.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • 1182
@ssjfrytek kontrola na zawodach koksow to tak jakby na festiwalu piwa kraftowego biegała policja z alkomatem i badała stan trzeźwości xD
  • Odpowiedz
  • 7
@z3t4: o tego nie wiedziałem. Pewnie mama Akopa od razu wypisuje recepty dla podopiecznych syna ( ͡º ͜ʖ͡º) ale i tak lepsze to niż wykopek, który zamawiał towar od jakiegoś szemranego typa z forum bodajże KFD xD
  • Odpowiedz
  • 43
@#!$%@?: kontrole są wyrywkowe tzw. nie każdy startujący jest sprawdzany. Startuje też jakiś ułamek naturali, który nie liczy na wygraną, a chcę po prostu pokazać się na scenie lub mieć foty do portfolio na fanpage Zdzichu trener personalny z zawodów co ma niby świadczyć o jego profesjonalizmie xD Piwko jako dość znany fitnesiak ma sporo do stracenia jeśli go złapią, chociażby umowy ze sponsorami.
  • Odpowiedz