Wpis z mikrobloga

@fuechsinn: po cc można karmić przy morfinie nawet. Można też przy ketonalu, dalej przy ibuprofenie i paracetamolu. Oczywiście w przypadku, gdy to jednorazowa sytuacja. Ale wszystko, co mówisz, to prawda. Ból po cc jest niesamowity i trwa długo. Mocne środki są koniecznie przez 3-4 dni. A później i tak naparza przez miesiąc. Obiegowa opinia mówi, ze cc takie łatwe miłe i przyjemne, ale nic bardziej mylnego.
@rrdzony mojej mamie byłoby przykro jakby przeczytała te bzdury. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież czasem nie ma wyboru. Ja np owinęłam się pępowiną wokół szyi (XD wiedziałam co mnie czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) więc musiała być cesarka. :/
w dzisiejszych czasach naturalny poród to jakaś patologia, nie mieszkamy nad gangesem żeby się męczyć. mam już drugiego potwora w domu, wyjętego z żony przez cc, naprawdę nie widziałem innej opcji żeby nad nią się znęcać poprzez tzn poród naturalny


@Samiec-Omega: cóż wysoki % CC akurat świadczy o tym, że mieszkamy "nad Gangesem". CC to nie jest "lepsza" "szybsza" i "latwiejsza" wersja porodu. To nie jest prosty zabieg mający na celu
@gugas: to tez nie zawsze tak jest. Moja żona 2 dni po cesarce weszła na 4 piętro do naszego mieszkania, a 4 dni po porodzie prasowała bo się uparła ze jak ja nic nie boli to nie będzie się rozczulać.
Moja siostra musiała mieć cesarke. Chodziła do szkoly rodzenia, ale dziecko miało 5.2kg przy porodzie. Życzę tym głupim #!$%@? żeby zostały #!$%@? przez 5kg dziecko ;)