Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki.
Szukam sprawdzonego sposobu na odchudzanie, a raczej żywienie dietetyczne połączone z lekkim sportem (rower, pływanie, bieganie) (może jest jakiś trener personalny na sali?)
Obecnie ważę 92 kg i muszę zejść do 80 kg bo nie wyrabiam (plecy, szybko się męczę itp) - niestety nie jestem kreatywnym kucharzem, więc w mojej kuchni jest dużo węglowodanów i tłuszczy. Do grudnia ten syf muszę zrzucić (jak ja się rodzinie pokażę? #uk here), pracuję też jako przedstawiciel handlowy - więc odpada regularne spożywanie posiłków w domku i lunche. Potrafię jednak być systematyczny jeśli mam opracowany podejście do żywienia krok po kroku (poniedziałek to, wtorek tamto itp) Może ktoś przechodził już przez to i mógłby się podzielić jakimiś radami?

#odchudzanie #jedzenie #trenerka
  • 10
@piwniczak: @mektoncjusz: @Sam_w_domu: @kolopo:

Mocno optowałem za dietą optymalną bo faktycznie sporo mi na niej zeszło, ale #!$%@? z nią też było sporo no i zaczęło mnie mdlić na myśl o kolejnym jajku czy mięchu. Poza tym przy 3x w tygodniu treningach na siłce ewidentnie byłem flakiem z braku cukrów a wieczorem lubię sobie chlapnąć piwko czy dwa a w weekendy i pięć czy dziesięć, więc w moim