Wpis z mikrobloga

@TomgTp: nie no luz jak ktoś jest uzależniony to wręcz powinien natychmiast przestać bo #!$%@? mechanizm nagrody poprzez takie dopaminowe zalewanie mózgu jest bardzo złe, ja sie śmieje jedynie z tej otoczki że ludzie którzy robią to w normalnych ilościach dorabiają sobie ideologie do swojego #!$%@? i walenie 2 razy w tygodniu to zło a jak przestaniesz to nagle wygrasz w życie.
@0x7C3: patrz wyżej. Chodzi mi jedynie o to że jak przestaniesz walić konia to kobiety nagle nie zaczną mieć mokro na twój widok, samochód sam sie nie naprawi, stan konta sie nie powiększy a i szef nie bedzie bardziej skory do dania podwyżki. Nie miałem totalnie zamiaru wyśmiewać się z osób uzależnionych. Za to miałem cel wyśmiać się z ludzi którzy nie mają żadnych problemów z tym a wmawiają sobie, że
@piesek-smieszek jak ktoś mnie doprowadza do białej gorączki to nie #!$%@?ę się w tańcu. Ja też jestem jeszcze miły i przyznaj się do błędu że oceniasz pochopnie a nie prześmiewczo. #!$%@? się do Ciebie żebyś zobaczył jak to jest miło.