Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
@piwniczak: Stwierdziłem iż jest duża grupa kierowców którzy wiele przepisów już dawno nie pamięta, przejedź się po mieście i zwróć uwagę na manewry, kierunkowskazy, światła itd Jeśli będziesz sumienny, to zobaczysz ogrom wykroczeń, wszystko to co na tych "magicznych kursach" ich uczono. W większości będą to ludzie twierdzący iż jeżdżą doskonale (taka nasza polska cecha, jestem "najlepszym kierowcą świata")

2/10 bo musiałem Ci wyjaśnić
  • Odpowiedz
@demoos: Ja jak to wszystko czytam to mam wrażenie że kierowcom najbardziej chodzi o większe miasta gdzie jednak trzeba im przyznać, że jak jedziemy po drodze to blokujemy ruch, bo jak oni nas wyprzedzą to my ich ominiemy na światłach i tak w koło macieju, po za miastami jak w np. Dąb ( ͡° ͜ʖ ͡°) już im to za bardzo nie przeszkadza bo tam jest
  • Odpowiedz
@Limon2g: przecież jak jade na Dębie asfaltem, 45 na ograniczeniu do 30, to blokuje! Bo debil dał tam 30 a pedalarza CZEBA wyprzedzić bo wstyd za nim jechać!!one11!one
  • Odpowiedz
@piwniczak: to jakim problemem jest szosowiec, który nie jedzie śmieszką (jak na obrazku) a jedzie więcej niż ograniczenie? To, że zamula, nie jedzie śmieszką czy co innego?
  • Odpowiedz
demoos 5 min. temu 0

@Zileonka: kurfa mam, kupiony w 2009 z salonu, nóweczka - moge zmienić na lepszy ale ten ma mały przebieg i jest sprawny. Więc po co?


@demoos: żebyś jeździł jak człowiek puszką, a nie jak pedał rowerem

Kup sobie drugi, jak ten za dużo
  • Odpowiedz
kup sobie odpowiedni rower do warunkow w jakich jezdzisz


@wezsepigulke: ale to ile rowerów mam mieć? Mam kogoś wołać jako wóz techniczny? Żeby tu ominąć, tam ominąć. Czy infra dla rowerów nie może być robiona dla każdego typu roweru?
  • Odpowiedz
Kup sobie drugi, jak ten za dużo pali, zeby nim jeździć


@Zileonka: za tydzień odbieram, ten nowy palić będzie dwa razy więcej. Też będzie stał i jak za 10 lat będe chciał sprzedać to (jak to zwykle u mnie bywa) będzie miał poniżej 100k nalotu, rzeczywistego...przepraszam, że tak mało
  • Odpowiedz
Przeciesz szosa to ekstremalnie wyspecjalizowany sprzet. Jezdzij czyms takim i wymagaj zeby zbudowali ci ścieżki jak na olimpiadę


@wezsepigulke: no #!$%@?, jesli do sciezek rowererowych w miescie jedynym nadajacym sie rowerem jest rower gorski to chyba sam widzisz ze jest tu cos nie tak? xD

Czy nie widzisz? xD
  • Odpowiedz
moge zmienić na lepszy ale ten ma mały przebieg i jest sprawny. Więc po co?

za tydzień odbieram, ten nowy palić będzie dwa razy więcej.


@demoos: to się zdecyduj czy mnie wyśmiewasz, że masz nówkę z salonu i niepotrzebujesz zmieniać, czy właśnie kupujesz nowy. Bo piszesz tak, jak by to był argument z dupy, a tak naprawdę miał byś tylko rower.

I powiedz mi, jak mam używany samochód, ale w roczniku w #!$%@? lepszym od twojego, to mam lepszy samochód,
  • Odpowiedz
to się zdecyduj czy mnie wyśmiewasz, że masz nówkę z salonu

@Zileonka: kupiłem nówkę w 2009, dalej mam i ma niecałe 100k nalotu

czy właśnie kupujesz nowy

@Zileonka: kupiłem.
  • Odpowiedz
ale czy to jest mój problem że ktoś wybrał sobie opony cienkie jak mocz komara? #!$%@? z blachy se zrób


@Starystarej: a czy infra nie powinna być robiona pod każdy typ roweru?
  • Odpowiedz
@demoos: nie #!$%@?, bo pisales najpierw ze nie potrzebujesz, a pozniej o tym zapomniales i zmieniles bajere na "wlasnie kupuje", pewnie tak naprawde nawet rower masz z rentala, bo na nowy cie nie stac, a bigos mieszasz alufelgą

@Zileonka: jeśli mam np S klase 2009 a Ty masz Clio 2016, to nie wiem. Poważnie xDD


@demoos: #!$%@?, nawet zardzewiała beczka, czy zardzewialy mercedes SLK z lat
  • Odpowiedz