Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
Jeździć szosą po mieście... Kyrie Elejson


@maciekson: no niezły argument. A samochodem można? Może tylko komunikacją miejską. Albo w ogóle na pieszo, w końcu w miastach ponoć wszystko jest skumulowane tak, że wszędzie jest blisko:)
  • Odpowiedz
@frogfoot: Ale ja mam tego pełną świadomość i nawet na prawilnym góralu nie lubię tego klejenia się do fazowanej kostki na ścieżkach. Ale zamiast łamać przepisy i wpierdzielać się na jezdnię można działać na rzecz poprawy sytuacji - w lublinie jest Rowerowy Lublin, gdzie goście każdy nowy projekt przebudowy analizują i w razie potrzeby składają uwagi. Działa to całkiem przyzwoicie, miasto traktuje ich poważnie i większość nowych ścieżek jest asfaltowa,
  • Odpowiedz
@churagan: Pierdoły gadasz. W Nowym Jorku tych ścieżek od pieruna jest i większość rowerzystów się do nich nie stosuje bo wygodniej tak jechać.To wszystko sprowadza się do kultury jazdy.
  • Odpowiedz
Jak nie, to spryskuję szyby, gdy Cię mijam.


@Retoryk: Mam dla Ciebie złą wiadomość- podczas wysiłku jak człowiek jest zgrzany to jest to całkiem przyjemne ;D

  • Odpowiedz
@Limon2g: Trąbienie w ogóle jest fajne, rowerzysta jadąc drogą zamiast DDR ma mandat w wysokości 50zł, a taka ameba umysłowa co se musi zatrąbić (jakby jej to cokolwiek dało XD) ma 100zł za użycie sygnału dźwiękowego w obszarze zabudowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Banda #!$%@? hipokrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy do wymagań wszystkich rowerzystów. Na zachodzie się da, w wielu miejscach w Warszawie się da, więc można zaryzykować stwierdzenie, że wszędzie się da.

Muszą być tylko chęci i ogarnięta osoba decyzyjna (najlepiej dana jeżdżąca rowerem).
  • Odpowiedz
@demoos: kurde znowu ten temat... jak nie da się jeździć szosą to kupcie sobie coś bardziej komfortowego na takie trasy. Ja osobówką nie wbijam na pole i narzekam, że są wertepy. A jak już wbijam na polną drogę to nie narzekam bo ma złą jakość
  • Odpowiedz
@demoos: wystarczy zwolnić i już nie będzie tak trzepać. Dla samochodów dostosowanie prędkości do nawierzchni to norma, dla rowerzystów jak widać abstrakcja.
  • Odpowiedz
samochodów dostosowanie prędkości do nawierzchni to norma


@piwniczak: aleś #!$%@?ł jak łysy grzywką o kant kuli XD XD nie wiem kuźwa gdzie, chyba jak z asfaltu na wodę zjedzie, bo szutrem to #!$%@?ą aż złoto, po kamulcach też, progi? Jakie progi? Gdzie
  • Odpowiedz
@emka_: Nigdy w ten sposób na to nie patrzyłem ;D Może temu że nie jeżdżę po większych miastach, a co do trąbienia to to jest chyba impuls człowiek się zwyczajnie #!$%@? bo musi zwolnić, sam jeżdżę na szosie, ale jak jadę autem to i tak sobie ponarzekam na tych #!$%@? #!$%@? pedalarzy ȍ ̪ ő tak dla rozrywki xD ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tosyu: naucz się mówić składnie i nie przejmuj się, że o dostosowaniu prędkości do nawierzchni jeszcze nie słyszałeś - na kursie ci wszystko wytłumaczą
  • Odpowiedz
@piwniczak: aha, no tak, bo generalnie ten magiczny kurs (który każdy kierowca odbywa sumiennie, ja zresztą też) to wszyscy przez całe życie noszą w serduszku i stosują się do przepisów XD stary, to musi być bait XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Limon2g: ale to wlasnie pokazuje poziom #!$%@? przepisow w naszym kraju...a ameby placza nie nad tym co trzeba.
az musialem isc na fajke zanim odpowiem na wszystko wyzej
  • Odpowiedz
@demoos: Pewnie że można, ale nie w naszym kraju. Kumple od polbruku muszą zarobić.

Notabene w którymś mieście okazało się że nawierzchnia z kostki była droższa niż ta asfaltowa, tylko nie pamiętam gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz