Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to obchodzi. Jest droga rowerowa - jedziesz drogą rowerową. Jak nie, to spryskuję szyby, gdy Cię mijam.


@Retoryk: a jak droga ma ograniczenie do 30kmh (jak w materiale) to jak pedalarz jedzie 40kmh to też?
  • Odpowiedz
@demoos bardzo dupka trzęsie? XD
Jeszcze łamiesz przepisy przekraczając dopuszczalną prędkość na drodze. I co powiesz? Ja jadę szosą, przecież nie mogę jechać tak wolno, to jest PROFESJONALNY sprzęt. Wszystko mi się należy. Sam śmigam szosą i jakoś daję radę wyjechać poza miasto po DDR. Nawet jeśli nie jest super wygodnie. Wyżej srasz niż dupę masz chłopie.
  • Odpowiedz
nie #!$%@?, bo pisales najpierw ze nie potrzebujesz, a pozniej o tym zapomniales i zmieniles bajere na "wlasnie kupuje",


@Zileonka: czytaj ze zrozumieniem, zamiast pienić się, że mam droższy rower niż większość samochodowych szrotów w tym kraju :D
  • Odpowiedz
@demoos: Tak w sumie, to używasz szosy do dojazdów do domu czy do pracy czy rekreacyjnie? Nie można by wykombinować jakiegoś optimum typu uwolnienie się z miasta koleją podmiejską a potem obranie trasy która ma dobry asfalt i nie jest mocno uczęszczana? Jak rozumiem to te rozwiązanie byłoby spoko przy jeździe rekreacyjnej przy dojeżdżaniu do pracy trzeba by troche bardziej zakombinować. Nie wymyślono czegoś minimalizującego drgania i amortyzującego dłonie i
  • Odpowiedz
@Mak0wi3c: jak widać jesteś zbyt ograniczony żeby załapać sens wpisu
- pedalarz nie jadący po śmieszcze to zło
- to nic, że jedzie szybciej niż ograniczenie na jezdni
- zamula bo przecież debil dał tam 30 a miszcz w passeraTDI może szybciej
xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Zileonka: czytaj ze zrozumieniem, zamiast pienić się, że mam droższy rower niż większość samochodowych szrotów w tym kraju :D


@demoos: że niby dałeś za rower więcej, niż 700zł? Bo po tyle chodzą normalne, prawilne samochody, na złomie, a nie jakimś alledrogo. Nie wierzę, najdroższy rower jaki widziałem w Auchanie był za 699zł, znów ściemniasz jak twoja dziewczyna gdy mówi Ci, że była się spotkać z koleżankami (
  • Odpowiedz
  • 1
Co prawda nie czytałem komentarzy, ale wyczuwam niezły shit storm. XD

Ja dodam od siebie tyle - nie mam nic przeciwko rowerzystom, naprawdę. Nie lubię jedynie starych osób na rowerach, bo te najnormalniej nie potrafią jeździć, ale o tym to szkoda strzępić ryja. W każdym razie... Nie mam nic przeciwko Wam w mieście, na mało uczęszczanych drogach, ale jeśli ktoś wylatuje na krajówkę, która ma ogromny ruch, to niech się nie dziwi,
  • Odpowiedz
@siej: o Panie kolego, dziękuję za jeden z niewielu komentarzy, który ma w sobie sens. Szacunek. Poważnie. To nie jest szydera.

To jest droga wylotowa z Jaworzna, na granicy śląskiego i małopolskiego. Teren wsiowy, typowo. Najlepsza droga w kierunku Beskidów aby jechać w góry i potrenować. Wydaje mi się, że śmieszka zniknie w tym miejscu.

Ogólnie to jeżdżę na szosie, bo w Jaworznie nie ma z tym problemów.
  • Odpowiedz
demoos 2 min. temu 0

@Zileonka: no i co jest w tym śmiesznego?


@demoos: primo - autobusy i #!$%@? kierowcy, z tym mi sie zawsze to miasto kojarzylo
secundo - pojechalem tam kiedys spotkac sie z laska z tindera, dlugo by opowiadac XD
  • Odpowiedz
@demoos: twarde prawo ale prawo. Na zalaczonym filmiku pokazujesz jak lamiesz przepisy jadac chodnikiem. Do tego nie rozumiem o co masz bol, ja tak nornalnie jezdze po scierzkach brukowych moim rowerem miejskim i jest swietnie, bardzo sobie chwale. Jak chcesz olimpijska scierzke to se idz na specjalny tor do tego przeznaczony, drogi asfaltowe tez nie sa przeznaczone do jazdy sportowymi samochodami albo bolidami formula 1, ale to nie znaczy ze
  • Odpowiedz
@demoos: No rozumiem, bawią mnie trochę ludzie którzy biorą wyspecjalizowany sprzęt w miejsca w które on się nie nadaje tylko po to aby poszpanować to jak chodzić kolcami biegowymi do pracy bo jaram się, że biegam. Tak wiem, butów ma się zazwyczaj więcej par niż rowerów ale serio nie mogę pojąć czemu kolarze na szosach wpychają się w środek miasta aby sobie i innym popsuć nerwów. Dla mnie trochę masochizm.
  • Odpowiedz