Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej.


@demoos: Słabą masz stabilizację obrazu. Też jeżdżę czasem na rowerze i nie widzę problemu. Masz ścieżkę rowerową, to nią jeździsz. Czego w tym zdaniu nie potrafisz zrozumieć? Najlepiej blokować jezdnię. Panisko...
  • Odpowiedz
@demoos c--j tam z szosa. Ale kupilem j----y fotelik za 350zl. Ze wzgledu na budowe roweru moze byc tylko momtaz taki, ze wisi nad tylnym kolem. Nawet przy 5km/h przejazd przez wyjazd z posesji to wstrzas mozgu i palpitacje serca dla dziecka.... a jeszcze jak spi to potem tylko slysze ze "ja nie chce juz jechac". Niepowiem...na szosie jade po brukowanej ale tylko w miescie... poza miastem to mnie w kant
  • Odpowiedz
@demoos: na wielu drogach dwujezdniowych, prawy pas jest w opłakanym stanie (dziury, koleiny od tirów), a lewy jest całkiem ok. mimo to kierowcy są zobligowani do jazdy tym prawym...
  • Odpowiedz
@demoos: i jeszcze jedź po takim gównie, gdzie co chwila są te niwelacje, bo wyjazd z posesji. Jak widzę takie coś, to nawet nie wjeżdżam, mimo, że jeżdżę na mtb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@churagan: Nikt nie mówi, że ścieżki są zrobione ok, ale jak droga jest c-----a, dziurawa i rozkopana to jestem moralnie usprawiedliwiony jadąc autem po chodniku?

To, że ktoś kupił rower nie na warunki polskie (które powszechnie wiadomo, że dla rowerzystów są C-----E) nie robi z niego special snowflake na drodze.
  • Odpowiedz