Wpis z mikrobloga

Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu, piszących, że jazda po kostce na #szosa jest spoko. No to macie przejazd po bezfazowej, a na fazowanej jest jeszcze gorzej. Kamera ze stabilizacją obrazu żeby było ciekawiej.
A teraz dalej możecie bóldupić, że Ci na szosach mają w dupie śmieszki z kostki.
#rower #polskiedrogi #polska
demoos - Nagranie dla wszystkich teoretyków kierowców, co rower widzieli 10 lat temu,...
  • 173
  • Odpowiedz
@Ravill: wepchanie na siłe roweru (znakiem) na chodnik już jest OK?
Poza tym w tym wpisie chodzi o to, że kosta NIE JEST OK jak to niektórzy teoretycy objawiają na lewo i prawo
  • Odpowiedz
@demoos: Ale wybacz, to że masz polbruk a nie asfalt na ścieżce, to Twój problem. Przepis jest przepisem. Żeby była jasność, rowerzysta który jedzie przy prawej krawędzi jezdni jest okej (bo ma taki obowiązek, a nie jak inni twierdzą, że skoro jedzie po asfalcie to może i środkiem jechać - nie, nie może), ale są własnie tacy co jadą zygzakiem, nie wiadomo co mają w bani i czy zaraz nie
  • Odpowiedz
Ale wybacz, to że masz polbruk a nie asfalt na ścieżce, to Twój problem. Przepis jest przepisem


@TenTemuATamtenTamtemu: powiedz mi jaki jest problem w jechaniu jezdnią jak na nagraniu, jeśli jade 30+km/h a ograniczenie na tej drodze to własnie 30? Czy jest to wystarczający powód do agresjii drogowej?
  • Odpowiedz
@demoos: Czyli jak mam dziurawy i pofalowany asfalt na jezdni, to mogę sobie przeskoczyć na chodnik, bo mi jest niewygodnie? Dzięki!

#!$%@?, jak ja nienawidzę pedalarzy. Najbardziej roszczeniowa grupa na drodze, mająca w dupie innych uczestników.

szczegolnie na drodze z ograniczeniem do 30.


Tylko na tym krótkim odcinku między progami.
  • Odpowiedz